Menu Zamknij

Beata Sadowska z TomTom Team

Firma TomTom oferująca zegarki dla osób czynnie uprawiających sport zaangażowała się w nowy projekt. Na trasach biegowych można spotkać członków TomTom Team, których wyróżniają zielone koszulki oraz zegarki sportowe TomTom Runner Cardio.

Beata_Sadowska2Projekt TomTom Team Polska powstał w czerwcu tego roku. Firma utworzyła zamkniętą grupę na Facebooku, której celem jest wymiana doświadczeń jej członków oraz monitorowanie startów przedstawicieli drużyny biegowej. Osoby biorące udział w projekcie zostały wyłonione w ramach konkursu organizowanego na profilu facebookowym TomTom Polska. Do drużyny zaproszono biegaczy-amatorów z całej Polski, którzy przekonali firmę, że starty w zawodach to dla nich nie tylko hobby, ale także styl życia, a bieganie towarzyszy im od dłuższego czasu.

Trenerką TomTom Team jest znana warszawska blogerka, Aleksandra Mądzik. Jej zadaniem jest udzielanie członkom drużyny porad treningowych oraz koordynowanie grupy na Facebooku o nazwie TomTom Team Polska. Ambasadorką drużyny jest zaprzyjaźniona z firmą, znana dziennikarka Beata Sadowska. Członkowie drużyny zawsze mogą liczyć na jej wsparcie i motywujące słowa: „Nie lubię zbyt dużej liczby rzeczy, bo zawsze czegoś zapomnę. Mniej znaczy więcej. Dlatego tak się cieszę, że TomTom wszystko czyta z nadgarstka. Jest praktyczny, idealnie „leży”, a do tego jest śliczny. Czego chcieć więcej?” – komentuje Ambasadorka TomTom Team, Beata Sadowska.

Obecnie TomTom Team Polska składa się z dziesięciu członków. TomTom zapewnia jednak, że projekt będzie się rozwijał i na profilu Facebook TomTom Polska pojawią się kolejne rekrutacje do drużyny.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *