Menu Zamknij

Ingram Micro Poland dystrybutorem telefonów Huawei w Polsce

Ingram Micro Poland nawiązało strategiczną współpracę z Huawei i zostało dystrybutorem oferty marki na polskim rynku. W ofercie znajdą się m.in. najnowsze modele smartfonów takie jak Huawei P8 czy Huawei Ascend G7.

Huawei P8 to innowacyjny, elegancki smartfon z funkcją robienia zdjęć „malowanych światłem”. Aparat oferuje m.in. cztery specjalne tryby fotografowania, w tym funkcję „malowania światłem”, tryb reżyserski oraz możliwości wykonywania ciekawych zdjęć autoportretowych typu selfie czy groufie. Kontynuuje również minimalistyczne wzornictwo serii „P”, cechujące się wyjątkową elegancją, trwałością i jakością wykonania. W serii P8 szczególną uwagę zwraca konstrukcja obudowy, która posiada diamentowy szlif, podkreślający wysoką jakość wykonania oraz metaliczną fakturę urządzenia. Smartfon w Polsce jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: Champagne Gold oraz Titanium Grey.

Huawei Ascend G7-Gallery-1Drugi z oferowanych przez Ingram Micro Poland modeli – Huawei G7 – to smartfon charakteryzujący się doskonałym wyglądem, wysokim nasyceniem kolorów i dużym kontrastem.Telefon wyposażono w czterordzeniowy procesor Qualcomm® MSM8916™ 1.2GHz, procesor graficzny  Adreno 306 GPU(400MHz) oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Huawei

W ofercie Ingram Micro Poland występuje jeszcze wiele innych modeli z portfolio marki Huawei.

Bardzo cieszymy się na współpracę z tak uznaną i dynamicznie rozwijającą się marką jak Huawei – mówi Grzegorz Kania, Managing Director Ingram Micro Poland. – Oferta Huawei to bogaty wybór flagowych modeli marki, spośród których każdy znajdzie coś idealnego dla siebie – dodaje.

Ingram Micro Poland wprowadził telefony do swojej oferty z końcem lipca.

Więcej na www.ingrammicromobility.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *