Menu Zamknij

Nowa wersja aplikacji VoD.pl na telewizory Samsung Smart TV

Grupa Onet.pl wydała nową wersję aplikacji VoD.pl na telewizory Samsung Smart TV. Dzięki temu ich posiadacze mogą korzystać z serwisu w taki sam sposób, jak użytkownicy smartfonów, tabletów i serwisu WWW.

0Dzięki nowej wersji aplikacji VoD.pl użytkownicy Samsung Smart TV mają dostęp do pełnego katalogu serwisu, obejmującego ponad 8 tysięcy pozycji, w tym polskich i zagranicznych premier filmowych, popularnych seriali, filmów fabularnych i dokumentalnych, a także krótko- i długometrażowych bajek i programów dla dzieci. Katalog obejmuje materiały bezpłatne oraz płatne udostępnione w jakości HD*.

Na widzów czekają słynne polskie superprodukcje, np. „Miasto 44”, „Jack Strong” czy „W ciemności”, a także wiele popularnych seriali, jak choćby „Rodzinka.pl” oraz „M jak miłość”. W każdym miesiącu posiadacze Samsung Smart TV mogą się spodziewać kilku premier. W sierpniu pojawi się między innymi nominowana do Złotego Globu komedia „Dumni i wściekli”, skandynawski kryminał „Zabójcy bażantów” oraz nagrodzona Oscarem i Złotym Globem „Selma” opowiadająca historię laureata Pokojowej Nagrody Nobla – Martina Luthera Kinga.

Dużym udogodnieniem dla posiadaczy aplikacji jest możliwość logowania, która pozwala na kontynuowanie na ekranie telewizora seansu rozpoczętego na smartfonie lub komputerze i odwrotnie. Użytkownicy mają też możliwość wypożyczania płatnych materiałów bezpośrednio z poziomu telewizora, z wykorzystaniem płatności SMS.

– Telewizor w najbliższych latach stanie się najpopularniejszą platformą dla serwisów typu VoD, dlatego zamierzamy skoncentrować swoją uwagę na tym segmencie. Chcemy być obecni na najpopularniejszych platformach sprzętowych i w najpopularniejszych ekosystemach TV – mówi Marcin Hajek, Head of VoD w Grupie Onet.pl.

*dotyczy to modeli z lat 2012-2015; nie dotyczy części starszych produkcji; jakość materiałów wideo jest dostosowana i  uzależniona od łącza użytkownika.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *