Menu Zamknij

Brother: drukuj za grosze i odbierz 2 bilety do kina

Brother Polska uruchamia akcję promocyjną dla nabywców nowych wielofunkcyjnych urządzeń atramentowych z serii InkBenefit Plus. W jej ramach osoby, które zakupią nowy model z serii i wypełnią zgłoszenie, otrzymają dwa bilety na seans 2D w sieci kin Multikino w całej Polsce.

Aby wziąć udział w promocji i odebrać dwa bilety na seans 2D do Multikina, wystarczy kupić jeden produkt z serii InkBenefit Plus: DCP-T300, DCP-T500W lub DCP-T700W. Następnie należy wykonać trzy zdjęcia: pierwsze przedstawiające rozpakowane urządzenie ustawione w miejscu, w którym będzie używane, wraz w wydrukiem “Drukuję za grosze” (wzór wydruku można pobrać ze strony lub przygotować samodzielnie). Drugie powinno prezentować w czytelny sposób numer seryjny zakupionego produktu. Ostatnie zdjęcie – lub skan – ma przedstawiać dowód zakupu urządzenia: paragonu lub faktury. Następnie należy zarejestrować zakup urządzenia i wysłać zdjęcia, wypełniając w tym celu prosty formularz umieszczony na dedykowanej stronie http://www.inkbenefitplus.pl. Po weryfikacji przez Brother Polska poprawności danych, osoba rejestrująca otrzyma SMS z dwoma kodami uprawniającymi do odbioru biletów na seans 2D w kasach sieci Multikino.

Zc4Lloxo9iT7SONSYIlZfw78sRMOe4HVk6ZxWxzFYAM,i0K04roWNgJitn3NSDvmtienyDkyN99cgx_HHnQmpac,sXGYoNjxJB258i3W5NKMGI1VlRrDJfR9EPUZKvss9LoPromocja dotyczy urządzeń Brother Ink Benefit Plus zakupionych w okresie od 3 sierpnia do 30 września 2015 roku. Liczba biletów do kina objętych promocją jest ograniczona i wynosi 3000 sztuk. Akcja obejmuje wszystkie placówki Multikina w Polsce. Bilety na seanse są ważne do 23 grudnia 2015 roku.

Nowa seria kolorowych wielofunkcyjnych urządzeń atramentowych InkBenefit Plus obejmuje trzy modele skierowane do środowisk domowych i małych biur. Każde z urządzeń jest wyposażone  w system wygodnych w użyciu pojemników do samodzielnego napełniania tuszem. Takie rozwiązanie umożliwia sprawne i ekonomiczne drukowanie dużej liczby dokumentów. Do napełniania pojemników służą oryginalne butelki z tuszem Brother, dostępne w atrakcyjnych cenach.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *