Menu Zamknij

„JA+ Moja Zajawka” Wyraź swoje pasje za pomocą gifów i wygraj super nagrody w nowej akcji Plusa!

Plus rusza z kolejną akcją zachęcającą swoich klientów do aktywności. Tym razem użytkownicy internetu dzięki prostej aplikacji mogą tworzyć gify wyrażające ich pasje. Na autorów najciekawszych prac i najbardziej inspirujących prac czekają zestawy gadżetów Samsunga, a dla najlepszych smartfony Samsung Galaxy A5. Akcja „JA+ Moja Zajawka” potrwa do 6 września.

Od dziś na stronie http://japlus.pl znajduje się specjalna aplikacja, dzięki której każdy może dodać zdjęcia o swoich pasjach i zainteresowaniach i samodzielnie stworzyć kilkusekundowe gify, którymi podzieli się ze znajomymi na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Zdjęcia można dodawać zarówno z komputera dzięki desktopowej wersji programu lub za pomocą mobilnej aplikacji bezpośrednio ze smartfonu czy tabletu.

5

 

Każdy kto oznaczy swojego gifa specjalnym tagiem „#brawoja” może wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są produkty firmy Samsung. Co tydzień wybierane będą prace nagradzane zestawami gadżetów Samsunga, natomiast we wrześniu wyłonieni zostaną autorzy najbardziej inspirujących gifów w całym konkursie. Otrzymają oni smartfony Samsung Galaxy A5, a zwycięzca dodatkowo otrzyma słuchawki Level Over Samsung.

Akcję „JA+ Moja Zajawka” wspierają internetowi influencerzy. O swoich pasjach opowiedzą nam za pomocą gifów znani blogerzy i vlogerzy za pomocą gifów: świat mody, lifestyle i podróży przybliży blogerka Cajmel, o świecie gier i filmów opowie Mandzio, Kinga Paruzel przedstawi za pomocą gifów pasję do zdrowego jedzenia i sportu, natomiast w podróże w nieznane zabierze nas autor bloga „Autostopem przez życie”. Wkrótce dołączą także znani sportowcy, którzy zaprezentują własne gifowe opowieści o swoich zajawkach.

Za strategię, koncept kreatywny oraz realizację akcji „JA+ Moja Zajawka” odpowiada należący do grupy Dentsu Aegis Network Polska dom mediowy Vizeum przy wsparciu ze strony Działu Portali i Sprzedaży Internetowej sieci Plus. Fundatorem nagród w konkursie jest firma Samsung.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *