Menu Zamknij

Poczta Polska: bezpłatne WiFi na Pocztowym Wybrzeżu w Sopocie dzięki Envelo

Poczta Polska Usługi Cyfrowe, operator platformy Envelo przez całe wakacje zapewnia bezprzewodowy internet na Pocztowym Wybrzeżu w Sopocie.

pocztowe_wybrzeze_enveloNielimitowany i bezpłatny dostęp do internetu WiFi, który udostępnia Envelo, działa całodobowo i obejmuje plażę przy wejściu nr 15 i 16 w Sopocie. Wystarczy wybrać sieć „Pocztowe Wybrzeże”, a następnie podać hasło: envelo, by nie tylko bezpiecznie i bez ograniczeń surfować w internecie, ale też pobrać aplikację mobilną Envelo i w łatwy oraz przyjemny sposób stworzyć i wysłać neokartkę, czyli pocztówkę z np. własnym zdjęciem prosto z plaży.

Nadmorskie kurorty – poza miejscami noclegowymi i pięknymi plażami – kuszą dodatkowymi atrakcjami, które mogą uprzyjemnić urlop. Bez wątpienia, jedną z najbardziej pożądanych przez turystów usług jest bezpłatny dostęp do WiFi – mówi Robert Cieśluk, dyrektor sprzedaży i marketingu spółki Poczta Polska Usługi Cyfrowe.

Jak dowodzą badania „Smart Wakacje”, właśnie wysyłanie zdjęć jest jednym z najczęstszych zastosowań smartfonów podczas urlopu, a z opcji tej korzysta ponad połowa osób zabierających urządzenia mobilne na wakacje. Co ciekawe, aż 13% badanych wysyła zdjęcia zawsze wtedy, kiedy tylko ma dostęp do WiFi.

Podczas urlopu Polacy chętnie wykorzystują również smartfony do płacenia za wakacyjne rozrywki, co nie dziwi w kontekście tego, że już 20% populacji korzysta z bankowości mobilnej.

Podczas wakacji na Pocztowym Wybrzeżu, poza smartfonem, przyda nam się również karta Banku Pocztowego i to – wbrew pozorom – nie do płacenia, a do zapewnienia sobie bezpłatnego leżaka. W sierpniu posiadacze karty naszego banku mogą bowiem po jej okazaniu skorzystać z opcji „Leżak ZawszeDarmowy” i beztrosko – ze smartfonem lub książką w ręku z plażowej wypożyczalni BeachBook – rozkoszować się urokami nadmorskiego wypoczynku – dodaje Magdalena Ossowska-Krasoń, rzecznik prasowy Banku Pocztowego.

Szczegółowy harmonogram letnich aktywności na Pocztowym Wybrzeżu, zapowiedzi wakacyjnych zabaw i konkursów, relacje z nadmorskiej strefy Poczty Polskiej, Banku Pocztowego i Envelo znaleźć można na profilu Pocztowe Wybrzeże na FB.

≈ ≈ ≈
Pocztowe Wybrzeże – plażowy kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy, zlokalizowany w nadmorskiej scenerii Fit&Family Beach Sopot – to doskonała przestrzeń do relaksu, aktywności sportowych i rodzinnych zabaw na świeżym powietrzu

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *