Menu Zamknij

Agencja IMAGINE i ASUS zacieśniają współpracę, rusza kampania digital

IMAGINE dołączyła do grona firm posiadających status dostawcy rozwiązań marketingowych dla marki ASUS. Agencja przygotowała kampanię wspierającą sprzedaż aktualnej oferty rynkowej tej marki. Prowadzona w sieciach afiliacyjnych kampania potrwa kilka miesięcy i jest skierowana do kilku różnych grup docelowych, w tym m.in. do zagorzałych graczy.

1Kampania ma na celu promowanie 4 wybranych modeli z aktualnej oferty: ASUS G551, ASUS ROG G20, AIO – ET2323 oraz ASUS Transformer Book Chi. Każdy z nich skierowany jest do innej grupy docelowej.

ASUS G551 to gamingowy laptop wykonany z ciemnego aluminium, z wewnętrzną częścią wykończoną matowym metalem. Wyjątkowy wygląd zapewnia mu podświetlane logo Republic of Gamers, a charakterystyczne dla serii, czerwone wykończenia podkreślają agresywny charakter laptopa. Użyte podzespoły zapewniają płynną i wydajną pracę, nawet przy wymagających grach. Również do graczy kierowany jest ASUS ROG G20 –  niewielki desktop, który już zdobył uznanie krytyków, otrzymując nagrody Best Choice of The Year oraz Golden Awards na targach Computex 2014. Komputer ma konstrukcję bez widocznych z zewnątrz otworów wentylacyjnych i pracuje bardzo cicho; uwagę przykuwa też jego wygląd – matowo czarne wykończenie, znaki inspirowane kulturą Majów i regulowane efekty świetlne. Z kolei ASUS AIO ET2323 to domowy komputer all in one, z wyższej półki, dedykowany użytkownikom domowym o dużych wymaganiach względem sprzętu. Natomiast ASUS Transformer Book Chi to tzw. hybryda, urządzenie łączące w sobie cechy laptopa i tableta  – tutaj grupą docelową są mężczyźni i kobiety w wieku 18-35, którzy stawiają przede wszystkim na mobilność. Na potrzeby kampanii agencja przygotowała koncepcję poszczególnych linii kreatywnych bannerów i stworzyła do każdej z nich po kilkanaście formatów reklamowych, dynamicznych i statycznych. 

IMAGINE współpracuje z marką ASUS od 2014 roku. Obecna kampania jest trzecim wspólnie realizowanym projektem, jednak pierwszym przy którym agencja ma już status dostawcy usług marketingowych firmy ASUS.

 

Więcej informacji: www.imagine.am

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *