Menu Zamknij

Smart Plany LTE – podziel się z bliskimi rozmowami i internetem

Smart Plany LTE – to nowa, prosta oferta mobilnych planów abonamentowych. Obok nielimitowanych rozmów i SMS-ów zawierają nawet 40 GB na dostęp do internetu. Nowością jest możliwość wspólnego korzystania z usług z bliskimi osobami w jednym abonamencie już za 99,99 zł. W tej kwocie klient otrzymuje trzy karty SIM i jedną dodatkową do internetu, a także nowoczesny smartfon w atrakcyjnej cenie, np. Samsung Galaxy A5 za 1 zł – to obecnie najtaniej na rynku.

Orang– Nowa oferta jest odpowiedzią na realne potrzeby. Apetyt na mobilną transmisję danych rośnie w zawrotnym tempie. Coraz więcej osób w jednym gospodarstwie domowym korzysta z urządzeń mobilnych, nierzadko u różnych operatorów. Klienci oczekują wygody, swobody w korzystaniu z internetu, konsolidacji wydatków i faktur. To wszystko u nas znajdą – mówi Michał Paschalis–Jakubowicz, dyrektor wykonawczy ds. marketingu rynku masowego w Orange Polska. – Smart Plany LTE umożliwiają dzielenie się nielimitowanymi rozmowami i internetem LTE z bliskimi – rodziną czy przyjaciółmi – w ramach jednego abonamentu. Warunki, które proponujemy są w tej chwili najlepsze na rynku. Zasięg mobilnego internetu LTE Orange stale rośnie – obecnie obejmuje już 79% mieszkańców. Ponadto nasze LTE przyspiesza – w tej chwili klienci mogą korzystać z prędkości nawet ponad 100 Mb/s – dodaje.

Nowa, prosta i przejrzysta oferta zastąpi od 21 sierpnia wszystkie dotychczasowe mobilne plany taryfowe, czyli Smart Plan Halo, Smart Plan Multi, Smart Plan Multi Max, Smart Plan Mix, a z końcem miesiąca także Super Smart Plan. W zamian klienci Orange Polska otrzymują dwie grupy Smart Planów LTE: z telefonem i bez telefonu. W każdej z nich do wyboru jest kilka wariantów abonamentu.

Nowe plany tworzono także z myślą o osobach, które mają bliskich za granicą lub sami często podróżują. Zawierają one – w zależności od abonamentu – pakiety rozmów międzynarodowych, a także pakiety danych i minut w roamingu do wykorzystania co miesiąc.

Najlepszym przykładem zmian jest Smart Plan LTE Wspólny za 99,99 zł miesięcznie w ofercie z telefonem. W ramach jednego abonamentu klient otrzymuje aż 3 karty SIM oraz gratis dodatkową kartę tylko do Internetu. W ten sposób może podzielić się usługami i korzystać z nich wspólnie z bliskimi czy przyjaciółmi. Dodatkowe osoby można dodawać do swojej grupy bliskich od razu przy podpisaniu umowy, lub później, w dowolnym momencie, czyli np. wtedy, kiedy wygasają ich wcześniejsze umowy na telefon komórkowy.

Aby podzielić się usługami Orange z bliskimi, wszystkie numery muszą się znajdywać na jednym koncie abonenckim (wszystkie umowy powinny być podpisane przez jedną osobę.)

Orange przygotował też propozycję dla tych, którzy będą chcieli stworzyć większą grupę bliskich. Mogą oni dokupić dodatkowe karty SIM w najlepszej cenie na rynku – za 15 zł miesięcznie.

Poniżej szczegóły przykładowych planów taryfowych z nowej oferty:

Smart plan LTE Smart plan LTE Smart plan LTE Wspólny 
1 karta SIM 1 karta SIM 3 karty SIM + dodatkowa karta do dzielenia internetu
nielimitowane rozmowy
do wszystkich sieci komórkowych
nielimitowane rozmowy
do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych
nielimitowane rozmowy
do wszystkich sieci komórkowych
nielimitowane SMSy nielimitowane SMSy i MMSy nielimitowane SMSy i MMSy
1GB(+ nawet 1GB dodatkowo dla stałych klientów)  5GB(+ nawet 5GB dodatkowo dla stałych klientów) 10GB(+  nawet 10GB dodatkowo dla stałych klientów)
ponad 100 GB internetu LTE w usłudze Bezpieczny Internet w telefonie ponad 100 GB internetu LTE w usłudze Bezpieczny Internet w telefonie ponad 100 GB internetu LTE w usłudze Bezpieczny Internet w telefonie
400 minut i 100 MB w roamingu UE Muzyka Tu i Tam, Nawigacja Orange, Znajdźmy się, Pakiet TV
Bezpieczny Internet w roamingu UE dodatkowa karty SIM za15 zł miesięcznie
100 minut na rozmowy międzynarodowe w UE
Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *