Menu Zamknij

Kamera HTC RE nagrodzona podczas tegorocznej edycji International Design Excellence Awards    

Kamera HTC RE otrzymała nagrodę za design podczas tegorocznej, 35 edycji konkursu International Design Excellence. Nagrody przyznawane przez Amerykańskie Stowarzyszenie Wzornictwa Przemysłowego (Industrial Designers Society of America) są najwyższą formą uznania i docenia się je na całym świecie. Doskonały design i innowacyjne rozwiązania sprawiły, że kamera HTC RE została włączona do wystawy stałej w Muzeum Henry’ego Forda. 

HTC Re„HTC jest światowym liderem w innowacyjnych technologiach i wzornictwie. Teraz kamera HTC RE zmieni podejście ludzi do nagrywania obrazów.”  – powiedział Claude Zellweger, zastępca Dyrektora ds. Designu w HTC. „Chcieliśmy stworzyć coś, co byłoby zaskakujące, proste i efektywne. Wymyśliliśmy wyjątkowy, cylindryczny kształt, który idealnie pasuje do wnętrza dłoni i uruchamia się natychmiast po podniesieniu, pozwalając błyskawicznie uwiecznić chwilę.” – dodaje Zellweger.

HTC RE wyprzedziła ponad 1700 zgłoszonych do konkursu urządzeń i jako zdobywczyni nagrody zostanie opisana w Innovation (wydawanym co roku albumie International Design Excellence Awards) oraz dołączona do ekspozycji stałej w Muzeum Henry’ego Forda, którego kolekcje opowiadają historię amerykańskiej innowacji.

Pełna galeria zdjęć zwycięzców jest na stronie Amerykańskiego Stowarzyszenia Wzornictwa Przemysłowego:  www.idsa.org.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *