Menu Zamknij

Samsung przedstawia GameFly Streaming – nowatorski serwis gier w chmurze

Samsung Electronics Co. Ltd. ogłosił wprowadzenie GameFly Streaming – usługi subskrypcyjnej, która zapewnia użytkownikom telewizorów Samsung Smart dostęp do najnowocześniejszych gier we własnym domu, bez konieczności używania konsoli, kabli czy płyt.

2

GameFly Streaming otwiera nową erę gier wideo wysokiej klasy. Usługa działa przez strumieniowe przesyłanie gier przez internet – w tym tak popularnych tytułów jak Batman Arkham Origins, Lego Batman 3, GRID 2 czy HITMAN Absolution – umożliwiając ich odtwarzanie bezpośrednio na telewizorach Samsung Smart TV.

Działająca w chmurze usługa GameFly jest pierwszą tego typu ofertą na Smart TV w Europie. Wykorzystano w niej opatentowaną technologię GameFly zintegrowaną z Samsung Smart TV, która dostosowuje się do łącza użytkownika i umożliwia mu granie nawet wtedy, gdy łącze spada, zapewniając niezawodność i responsywność w trakcie gry.

GameFly Streaming całkowicie zmienia podejście do gier. Za niewielką opłatą subskrypcyjną zarówno osoby grające regularnie, jak i sporadycznie, a nawet zupełnie nowi gracze mogą przeobrazić swój telewizor Samsung Smart w konsolę do gier nowej generacji. Nadszedł czas, aby pożegnać się ze wszystkimi pudełkami, kablami i płytami DVD zajmującymi miejsce w salonie. W przypadku GameFly wystarczy kompatybilny odbiornik Samsung Smart TV oraz gamepad, aby móc korzystać z najlepszych gier – powiedział Stephen Taylor, Samsung Europe, Chief Marketing Officer. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że gry w chmurze stanowią przyszłość, a wprowadzenie usługi GameFly Streaming wyraźnie pokazuje, że jesteśmy liderem tej technologii – dodał.

Użytkownicy GameFly Streaming mają do dyspozycji wiele różnych pakietów gier. Należą do nich „Pakiet Hardcore”, z takimi grami jak Mafia 2 czy Red Faction, „Pakiet Lego” z takimi tytułami jak „Batman” (1, 2 i 3) i „Władca Pierścieni”, a także pakiet „All Around”.

Miesięczny abonament wynosi 34,99 PLN za „Pakiet Hardcore”, 34,99 PLN za „Pakiet Lego” i 29,99 PLN za pakiet „All Around”. Każdy użytkownik może skorzystać z 10 darmowych minut próbnej gry. Usługa jest dostępna na telewizorach Smart TV 2015 (J5500 i wyższe modele) oraz Smart TV 2014 (H5500 i wyższe modele)*.

* Rekomendowane gamepady: Logitech F310, F710, przewodowy gamepad Xbox 360.
* Wymagania dotyczące łączności: przepustowość łącza internetowego – 8Mbps do przesyłania strumieniowego HD, 4Mbps do przesyłania strumieniowego SD. W przypadku WiFi wymagane jest łącze 5Ghz.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *