Menu Zamknij

X-Bee Drone 5.1 – Nowy wymiar rozrywki

Overmax, europejski producent elektroniki mobilnej, zaprezentował na polskim rynku nowy model drona X-Bee 5.1. Profesjonalny quadrocopter świetnie sprawdzi się w przypadku bardziej wymagających użytkowników, a do sprzedaży wejdzie na początku września.

546db524-a3f3-4528-a090-065d52fbc5ceNowy wymiar rozrywki

Dron X-Bee 5.1 to sprzęt, który nie tylko pozwoli cieszyć się zabawą w przestworzach, ale również da nam możliwość zobaczyć świat z perspektywy lotu ptaka. Dzięki dołączonym do zestawu baterią zabawa możliwa będzie przez aż 30 minut, nawet podczas kręcenia akrobacji. Pilot z wyświetlaczem ułatwia sterowanie urządzeniem, pokazując użytkownikowi wszystkie włączone funkcje, moc silników i kierunek, w którym porusza się urządzenie. W rozbudowanym zestawie znajdują nie tylko dodatkowe części, takie jak zapasowe śmigła, ale również czytnik kart SD i kartę pamięci 2 GB. Przed wyładowaniem baterii zawsze ostrzeże alarm dźwiękowy, który nie pozwoli na niespodziewane przerwanie zabawy.

PODNIEBNA PRZYGODA

Dzięki X-Bee Dron każdy może poznać świat z lotu ptaka. Jest to możliwe dzięki stabilności lotu połączonej z wbudowaną kamerą 2 MPx. Solidna konstrukcja to gwarancja wytrzymałości i niezawodności, a nowoczesny design sprawi, że dron każdemu przypadnie do gustu. Inteligentna kalibracja pozwala dokładnie dostosować ustawienia pilota do działania urządzenia. Jest do jak do tej pory największy dron marki Overmax – jego przekątna sięga aż 56 cm.
X-Bee 5.1 będzie dostępna w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu w cenie detalicznej ok. 550 zł

SPECYFIKACJA:

Żyroskop: 6-osiowy
Czas lotu: Do 30 min
Pilot zdalnego sterowania: TAK z wyświetlaczem
Akrobacja 360 stopni: TAK
Liczba śmigieł: 4 (+ 8 zapasowych)
Bateria: 2000 mAh 3,7V
Dystans sterowania: Do 100 m
Kamera: TAK, 2 MP
Czytnik kart pamięci: TAK
Nagrywanie audio/wideo: TAK, na kratę pamięci
Czas ładowania: 120 min
Zasilanie pilota: 4 x AAA
Oświetlenie: LED
Inne: Inteligentna kalibracja, 2 tryby prędkości, alarm przed wyładowaniem baterii
Przekątna: 56 cm
Konstrukcja: Tworzywo sztuczne
Kolor: Pomarańczowo – czarny
Zestaw: dron, pilot z wyświetlaczem, 3 baterie, 2 ładowarki USB, karta SD 2GB , adapter SD,12 śmigieł, 4xśrubki, śrubokręt, 2x płozy podwozia, 4 osłony na śmigła

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *