Menu Zamknij

1599 zł za oryginalny Apple Watch na Groupon

Choć firma z Cupertino nie ogłosiła jeszcze premiery produktu Apple Watch w Polsce, Klienci Groupon już mogą go kupić do wyczerpania zapasów.

Już od 1 września br. na stronie www.groupon.pl oraz przez aplikację mobilną fani nadgryzionego jabłka mogą zakupić Apple Watch. Zegarek dostępny jest w sprzedaży w 3 kolorach (białym, niebieskim i zielonym) i rozmiarze  38 mm w cenie 1599 zł. Jest to wyjątkowo okazja, aby stać się posiadaczem elektroniki użytkowej Apple, jeszcze przed oficjalną premierą w Polsce!

image001Apple Watch to nowoczesny zegarek pokryty szafirowym szkłem, który posiada m.in. Siri czy wbudowany głośnik. Pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń, czytanie wiadomości, sprawdzanie kalendarza, lub prognozy pogody, ustawianie alarmów i przypomnień, czy kontrolowanie odtwarzacza muzyki. Sprzęt wykorzystuje GPS z iPhone oraz ładuje się bezprzewodowo. Apple Watch to doskonałe połączenie funkcjonalności i pięknego designu.

W czerwcu br. aplikacja Groupon dla iOS została wzbogacona o obsługę Apple Watch. Aplikacja korzysta z GPS połączonego z zegarkiem iPhone, aby pokazać użytkownikowi oferty znajdujące się w pobliżu.

Apple Watch oraz iPhone są znakami towarowym będącym własnością firmy Apple Inc.

IOS jest znakiem towarowym będącym własnością Cisco.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *