Menu Zamknij

ASUSPRO P2520 – biznesowy notebook z gwarancją niezawodności

Na rynku pojawił się nowy laptop z biznesowej serii ASUSPRO. Model P2520 to wyjątkowo wydajne i wielozadaniowe urządzenie, które doskonale sprawdzi się zarówno w małych, jak i średnichprzedsiębiorstwach. Funkcje komputera dostosowane są tak, aby spełniać nawet największe wyzwania ze strony biznesowej. Dodatkową zaletą jest gwarancja, która zapewnia zwrot pieniędzy i naprawę na koszt producenta.

ASUS_P2520_1_lqStylowy i komfortowy

Charakterystyczne żłobienia na obudowie oraz odporny na zadrapania 15.6” wyświetlacz LCD o rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli, czynią z biznesowego laptopa P2520 niezwykle eleganckie urządzenie. Co więcej, antyodblaskowy ekran z matową powierzchnią znaczącoredukuje uczucie zmęczonych oczu. Zastosowanie tego typu wyświetlacza zapobiega powstawaniu nieestetycznych odcisków palców podczas wyświetlania różnych treści. Ergonomicznie i teksturowane powierzchnie podparcia dłoni zapewniają komfortowe użytkowanie oraz stałą pozycję rąk dla jak największej wydajności podczas pracy.

Inżynierom firmy ASUS udało się zaprojektować klawiaturę w taki sposób, aby można było intuicyjnie wyszukiwać przyciski bez odrywania wzroku od ekranu. Pełnowymiarowy blok numeryczny oraz klawisze nawigacyjne znacząco usprawniają kontrolę nad poszczególnymi dokumentami i ułatwiają pracę z danymi liczbowymi. Dodatkowo, ułatwiono korzystanie z touchpada, który dzięki większej powierzchni (jednej z największych dostępnych w notebookach w Polsce) jest jeszcze bardziej precyzyjny. Zastosowana w nim technologia Multi-gesture umożliwia intuicyjnąobsługę urządzenia gestami (do czterech palców) bez potrzeby korzystania z zewnętrznej myszki. Dla przykładu, aby przewinąć, powiększyć lub obrócić stronę należy w odpowiedni sposób przesunąć dwa place po touchpadzie.

BitLocker i BitLocker To Go

Notebook P2520, jak na przedstawiciela biznesowej serii ASUSPRO przystało, charakteryzuje się wysokim standardem niezawodności. Dzięki temu, że został wyposażony w czytnik linii papilarnych, dostęp do danych umieszczonych na dysku ma wyłącznie właściciel laptopa. Dodatkowo urządzenie oferuje zaawansowaną ochronę poufnych informacji za pomocą funkcji BitLocker i BitLocker To Go, które szyfrują dane przed nieporządanym odczytem. Komputer posiada wbudowany port Kensington Lock, który w łatwy sposób pozwala zabezpieczyć go przed kradzieżą.

Wydajność w wersji PRO

Firmy i przedsiębiorstwa oczekują od swoich komputerów nie tylko wysokiej wydajności i efektywności, ale przede wszystkimciągłej niezawodności. Najnowszy laptop ASUS napędzany jest przez zaawansowany, energooszczędny procesor Intel Core i7-5500U, wspierany przez 8 GB pamięci operacyjnej RAM. Ponadto, urządzenie posiada dysk o pojemności jednego terabajtaoraz zintegrowany układ graficzny HD5500 (z możliwością montażu dodatkowej zewnętrznej karty graficznej). Model PRO P2520 pracuje na systemie operacyjnym Windows 8.1. Pro (darmowa aktualizacja do Windows 10 Pro).Notebook posiada takżewydajną 6-komorowąbaterię, która objęta zostaładwuletnią gwarancją w systemie On-site.

Laptop wyposażony jest w dwupasmowe łącze Wi-Fi, dzięki czemu umożliwia łączność z siecią bezprzewodową w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Pozwala także na włączenie komputera za pomocą prostego komunikatu sieciowego, za co odpowiada funkcja Wake-on-LAN (do działania wymagana jest karta sieciowa LAN).

Platforma ASUSPRO Business Center

Dzięki trzemwbudowanym portom USB 3.0 najnowszy laptop firmy ASUS zapewnia ultraszybki transfer danych, aż dziesięciokrotnie szybszy niż w przypadku standardowego USB 2.0. Co więcej, dzięki technologii USB ChargerExclusive+ z łatwością możemy naładować smartfona lub inne urządzenia mobilne, nawet gdy laptop jest wyłączony lub znajduje się w trybie uśpienia.Seria P została także wyposażona w specjalne złącze zasilania, które informuje użytkownika o awarii oraz odłączeniu od źródła prądu. Zminimalizuje to ryzyko nagłych przestojów oraz utraty danych.

Całość uzupełnia zaawansowana platforma ASUSPRO Business Center, która powstała z myślą o małych przedsiębiorstwach, nie posiadających własnego zarządzanego środowiska IT. Wspomniane rozwiązanie składa się ze sprzętu, aplikacji oraz oprogramowania sprzętowego, które zapewniają wysokie bezpieczeństwo, upraszczają zarządzanie firmowymi urządzeniami oraz umożliwiają przedsiębiorcom skupienie się na prowadzeniu biznesu.

Gwarancja niezawodności ASUSPRO

Komputery zamówione do 31 grudnia bieżącego roku, które zostaną zarejestrowane na dedykowanej stronie internetowej w ciągu 15 dni od zakupu, będą objęte systemem zwrotu pieniędzy, jeżeli w laptopie pojawi się usterka w ciągu roku od nabycia urządzenia. Do tej pory producent zapewniał obsługę serwisową z dojazdem do domu lub biura użytkownika. Nowa gwarancja obejmuje zarówno serwis jak i zwrot pieniędzy.Aby objąć urządzenie warunkami promocji, należy zarejestrować ja na stronie kampanii w ciągu 15 dni od daty zakupu.

Szczegółowe warunki promocji, regulamin oraz lista produktów objętych programem Niezawodność ASUS znajdują się na stronie https://asuspromotions.com/pl/pl/reliability.

Cena i dostępność

Biznesowy laptop ASUSPRO P2520 jest już dostępny w sprzedaży w różnych konfiguracjach sprzętowych. Jego ceny zaczynają się od 2499 zł. Zaprezentowany model (P2520LA-DM0245G) to wydatek rzędu 3700 zł. Ponadto laptopy objęto trzyletnią gwarancją w systemie On-site. Na samą baterię producent udziela dwa lata gwarancji

Specyfikacja techniczna:

 • Model ASUS P2520LA-DM0245G
 • System operacyjny Windows 8.1PRO(darmowa aktualizacja do Windows 10 PRO)
 • Procesor Intel Core i7-5500U
 • Karta graficzna Intel HD 5500
 • Pamięć RAM 8 GB
 • Wyświetlacz 15.6” 1920 x 1080
 • Dysk twardy 1 TB
 • Łączność Wi-Fi 802.11 ac
 • Bluetooth 4.0
 • Rodzaje wejść/wyjść DC-in (wejście zasilania) – 1 szt.
 • HDMI – 1 szt.
 • USB 3.0 – 3 szt.
 • USB 2.0 – 1 szt.
 • VGA(D-SUB) – 1 szt.
 • RJ-45 – 1 szt.
 • Kensington Lock – 1szt.
 • Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe – 1 szt.
 • Czytnik kart pamięci SD MMC MS SDHC – 1 szt.
 • Audio Wbudowany mikrofon oraz głośniki z rozwiązaniem ICEpower
 • Bateria 6-komorowy, Litowo-Jonowy
 • Wymiary i waga 380 x 256 x 36 mm, 2.37kg

Specyfikacja i informacje o dostępności mogą ulec zmianie bez wcześniejszej zapowiedzi i mogą się różnić w zależności od kraju. Rzeczywista wydajność może się różnić w zależności od zastosowanych aplikacji, sposobu korzystania z urządzenia, czynników zewnętrznych i innych zmiennych.

Podziel się na:
 • PDF
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *