Menu Zamknij

LogitechCREATE – nowa klawiaturadla iPada Pro

Firma Logitech,wiodący producent urządzeń peryferyjnych do komputerów i urządzeń mobilnych, przedstawiłaklawiaturę dla iPada Pro–Logitech CREATE Keyboard Case.Klawiatura została zaprojektowana w ścisłej współpracy z firmą Apple, aby w pełni wykorzystać potencjał nowego złącza Smart Connector. Logitech CREATE jest pierwszą klawiaturą dla iPada Pro od innego producenta niż Apple, która jest kompatybilna ze złączem iPad Pro Smart Connector.Nowa klawiatura Logitech nie wymaga stałego zasilania oraz ładowaniai jest zawsze gotowa do pracy.

Logitech_CREATE_postcard„Logitech tworzy najlepsze klawiatury dla iPadów, dlategowspólnie z Appleopracowaliśmy klawiaturę Logitech CREATE Keyboard Case, która zwiększa możliwości nowego iPada i doskonale go uzupełnia” – powiedziałaIzabela Sulima, Regional Marketing Manager CEE. „Dzięki pełnowymiarowej klawiaturze Logitech CREATE zaprojektowanej z myśląo systemie iOS 9, iPad Pro będzie potężnym i kreatywnym narzędziem do pracy. Nawet kolor i wykończenie klawiatury zostały przemyślane tak, abyLogitech CREATE wyglądała i sprawiała wrażenie, jakby była drugą połowąiPada Pro” – dodała Izabela Sulima.

LogitechCREATE pomaga uwolnić pełny potencjał nowego iPada Pro. Klawiatura została zaprojektowana do pracy wyłącznie z nowym złączem Smart Connector, poprzez które jest zasilana i dzięki któremu automatycznie paruje się z iPadem ustawionym w pozycji do pisania bez konieczności używania technologii Bluetooth. Ponieważ Logitech CREATE jest zasilana przez iPada Pro, nie musisz myśleć o ładowaniu klawiatury. Dziękiintuicyjnemu układowii pełnowymiarowym klawiszom pisanie jest niezwykle proste, a użytkownik może w pełni wykorzystaćmożliwości iPada Pro i nowe funkcje iOS 9.Klawiatura również służy jako etui, które oferuje cienką i lekką ochronę, a szczelnie spleciona tkanina wysokiej jakości pomaga zabezpieczyć iPada przed przypadkowymi uderzeniami, zadrapaniami
i zalaniem.

Klawiatura Logitech CREATE Keyboard Case będzie dostępnawwybranych krajach Europy w tym samym czasie, kiedy iPad Pro trafi do sprzedaży. Dodatkowe informacje o produkcie i ceny będą dostępne na naszym blogu i Logitech.com w najbliższych tygodniach.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *