Menu Zamknij

20 procent zniżki za zakupy BLIKIEM w Gino Rossi i Simple

Nic tak nie poprawia humoru jesienią, jak małe zakupy. Poszukujesz stylowych butów lub skórzanych toreb w Gino Rossi? A może przypadły Ci do gustu spódnice, płaszcze i koszule marki Simple? Wybierz coś dla siebie i skorzystaj z 20-procentowej zniżki za płatność BLIKIEM. Promocja obejmuje najnowszą kolekcję jesień-zima 2015/2016 i potrwa do 11 października 2015 r.

4Polski Standard Płatności przygotował kolejną interesującą promocję na zakupy dla wszystkich użytkowników BLIKA. Przez cały tydzień, od 5 do 11 października każdy, kto zdecyduje się zapłacić za wybrane artykuły BLIKIEM, otrzyma rabat w wysokości 20 procent, (ale nie większy niż 500 zł). Promocja nie łączy się z innymi rabatami i obejmuje najnowszą kolekcję jesień-zima 2015/2016.

Gino Rossi to jedna z najlepiej rozpoznawalnych i cenionych polskich marek, która zajmuje czołową pozycję w segmencie obuwia. Sieć sprzedaży obejmuje 66 sklepów w Polsce i za granicą oraz 9 sklepów outletowych. Zniżka na zakupy obowiązuje wyłącznie w salonach regularnych Gino Rossi (wszystkich salonach firmowych poza outletami) na obuwie i torby.

Simple Creative Products to marka modowa, należąca do grupy kapitałowej Gino Rossi, mająca obecnie ponad 60 salonów w Polsce. Markę Simple charakteryzuje ciekawy design odzieży, wysoka jakoś, dbałość o szczegół oraz funkcjonalność. W tym przypadku zniżka przyznawana jest nie tylko za zakupy w salonach regularnych, ale także w e-sklepie. .

– Cieszymy się, że oferowana przez PSP usługa przelewów natychmiastowych znacząco uatrakcyjnia funkcjonalność BLIKA. Dlatego mam nadzieję, że niedługo P2P wprowadzą wszystkie banki, które należą do systemu. BLIK ma ogromny potencjał, coraz więcej osób z niego korzysta i przekonuje się, że jest funkcjonalną, wygodną, bezpieczną i powszechną metodą płatności – mówi Grzegorz Długosz, prezes Polskiego Standardu Płatności.

Celem PSP jest upowszechnienie najwygodniejszej i najpopularniejszej wielokanałowej formy płatności. Już teraz BLIKIEM można zapłacić w kilkudziesięciu tysiącach sklepów internetowych za pośrednictwem integratorów płatności internetowych, takich jak: Dotpay, Przelewy24, Transferuj.pl, CashBill, eCard, czy First Data. Zakupy za pomocą BLIKA zrobimy też w ponad 129 tysiącach terminali płatniczych, obsługiwanych przez eService i First Data Polska w sklepach stacjonarnych, kawiarniach i lokalach (w fazie wdrożenia terminali POS znajduje się Paytel). Ale BLIK to także bezpieczna wypłata gotówki z większości, bo z ponad 12,5 tys. bankomatów, bez konieczności zabierania z domu portfela. Należą do nich między innymi bankomaty sieci Euronet.

Obecnie z systemu płatności mobilnych BLIK mogą korzystać wszyscy użytkownicy, którzy zainstalują na swoim telefonie aplikację mobilną banku – uczestnika systemu i aktywują w niej BLIKA. Obecnie jest ich już ponad milion. Wśród banków umożliwiających tego typu płatności znajdują się: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank (również Orange Finanse), PKO Bank Polski oraz Inteligo.

Więcej informacji na temat systemu płatności mobilnych BLIK można znaleźć na stronie www.blikmobile.pl oraz stronie Polskiego Standardu Płatności – www.polskistandardplatnosci.pl.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *