Menu Zamknij

UPC otwiera punkt sprzedaży w Nowym Sączu

Już od dziś mieszkańcy Nowego Sącza mogą zamawiać usługi UPC w punkcie sprzedaży, usytuowanym w CH Gołąbkowice.

Do partnerskiego punktu sprzedaży ActiveJet w CH Gołąbkowice, w budynku Tesco, przy ul. płk. Władysława Beliny Prażmowskiego 11 przychodzić można przez cały tydzień. Dzięki temu mieszkańcy Nowego Sącza mają doskonałą możliwość, by zapoznać się z ofertą UPC i uzyskać wszelkie informacje nt. usług.

Nowy_sacz-730x300Kampania informująca o wprowadzaniu usług UPC w Nowym Sączu rozpoczęła się w połowie września, a usługi będą dostępne od 26 października. Cały czas mieszkańcy miasta mogą zaglądać na dedykowaną stronę NowySacz.upc.pl, gdzie znajdują się informacje o ofercie. Na portalu można pozostawić swoje dane kontaktowe w celu umówienia wizyty instalatora.

Klienci indywidualni znajdujący się w zasięgu sieci UPC Polska mogą korzystać z internetu o prędkości do 250 Mb/s, a klienci biznesowi z internetu o szybkości pobierania danych do 300 Mb/s i wysyłania do 30 Mb/s. Klientom biznesowych operator oferuje również szereg usług dodatkowych dedykowanych dla biznesu, jak np. stały adres IP, gwarancja SLA, Microsoft Office 365. Telewizja Cyfrowa UPC to oferta różnorodnych kanałów, w tym w jakości HD, pakiety dodatkowe zarówno dla fanów sportu jak i kina, min. HBO, CANAL+ oraz Cinemax i FilmBox. To również innowacyjne usługi cyfrowe takie jak platforma Horizon, która umożliwia dostęp do telewizji także na urządzeniach mobilnych, w tym poza domem, za pośrednictwem aplikacji Horizon Go, biblioteki 2000 filmów i seriali MyPrime oraz innowacyjnego dekodera, umożliwiającego – w zależności od wybranej przez klienta oferty – m.in. nagrywanie czterech programów jednocześnie i dostęp do YouTube’a. Klienci UPC mogą też korzystać z aplikacji UPC Phone pozwalającej na swobodę i mobilność w korzystaniu z taryfy telefonii stacjonarnej UPC za pomocą smartfonu, otrzymują również darmowy pakiet bezpieczeństwa F-Secure, który pozwala zabezpieczyć nawet trzy urządzenia, w tym laptop, smartfon czy tablet.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *