Menu Zamknij

Monitor interaktywny bez tajemnic?

„Zobacz jak możesz wykorzystać możliwości monitorów interaktywnych w swojej działalności” – tak zachęca do poznania treści nowa strona www.interaktywne.pl. Jest ona poświęcona monitorom interaktywnym i niezwykle bogata w ciekawe materiały. Jak przystało na tę tematykę witryna jest w pełni interaktywna, a eksplorowanie treści to proces bardzo ciekawy. Strona uruchomiona na monitorze dotykowym pozwala na wygodne nawigowanie i przesuwanie obrazu, podobnie jest na tablecie. Helikopter odlatujący po dotknięciu go i inne aktywne elementy uatrakcyjniają przeglądanie.

Interaktywne_plDotykając kompleksów kolorowych budynków możemy znaleźć inspiracje i poznać realizacje z wykorzystaniem monitorów interaktywnych w różnych dziedzinach działalności. Na początek widzimy „Targi i Konferencje”, „Biura projektowe”, „Centra handlowe” i budynki związane ze „Sztuką”. Przesuwając dalej znajdujemy „Biznes”, „Sport” i „Turystykę”. U dołu mapy miasteczka są jeszcze „Sektor publiczny”, „Eventy” oraz „Edukacja”. W bardzo atrakcyjnej formie graficznej poznajemy uzasadnienia do zastosowania monitorów interaktywnych w poszczególnych sektorach. Baza zrealizowanych projektów robi wrażenie.

Jak przystało na stronę promującą monitory interaktywne możemy na niej znaleźć ciekawe i przystępne opisy funkcji dostępnych w urządzeniach trzech marek AVTEK, CTOUCH i QOMO. Wystarczy znaleźć w menu dział „TECHNOLOGIE”.
Wśród górnych zakładek możemy również odnaleźć „PRODUKTY”, które rozwijają się w imponującą bazę dostępnych urządzeń. Wszystkie prezentowane modele monitorów AVTEK, CTOUCH i QOMO są opisane ze wskazaniem parametrów technicznych i cen dla każdego modelu. Można też znaleźć najbliższego dostawcę.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *