Menu Zamknij

Samsung sponsorem serialu i strategicznym partnerem Player.pl

Samsung Electronics Polska, lider rynku urządzeń mobilnych i serwis Player.pl, zawarły strategiczne partnerstwo, w ramach którego użytkownicy urządzeń mobilnych i Smart TV marki Samsung, otrzymają dostęp do treści VoD na preferencyjnych warunkach. Samsung Electronics Polska został również sponsorem internetowego serialu Web Therapy, pierwszego wyprodukowanego specjalnie dla platformy Player.pl.

samsung_player.pl_1Dzięki strategicznemu partnerstwu użytkownicy urządzeń mobilnych i Smart TV firmy Samsung, będą mieć dostęp do własnych produkcji Player.pl, seriali i programów znanych z oferty kanałów Grupy TVN oraz produkcji zagranicznych i materiałów VoD dla dzieci. Za dostęp do treści zawartych na platformie zapłacą oni zaledwie 50% ceny. Firma Samsung pokryje połowę kosztów, by umożliwić swoim klientom nieograniczony dostęp do wysokiej jakości treści wideo. Specjalna oferta dla użytkowników urządzeń marki Samsung jest dostępna od 21 października w serwisie i aplikacji Player.pl.

Player.pl przygotował również unikalną kolekcję filmów w jakości Ultra HD 4K dla posiadaczy telewizorów Samsung UHD i SUHD.

Najlepsza cyfrowa rozrywka

W ramach współpracy z platformą Player.pl Samsung Electronics Polska zaangażował się również w produkcję pierwszego w Polsce internetowego serialu Web Therapy, który jest adaptacją hitu produkowanego w Stanach Zjednoczonych. W roli głównej wystąpi Agata Kulesza, która wcieli się w rolę psychoterapeutki, doktor Lucyny Kole-Bojarskiej, prowadzącej terapię swoich pacjentów online. Pierwsze dziesięć odcinków serialu jest dostępne na platformie już od 21 października.

„Jesteśmy przekonani, że współpraca twórców najwyższej jakości treści z producentami nowych platform cyfrowych to doskonały sposób na przygotowanie najlepszej rozrywki. Nasze zaangażowanie, jako sponsora serialu Web Therapy w naturalny sposób wynika z doświadczenia Samsung Electronics w tworzeniu najlepszych urządzeń Smart TV, zapewniających najwyższą jakość doznań. Platforma Player.pl i oferowane przez nią materiały gwarantują odbiorcom światowy poziom” – powiedział Olaf Krynicki, Rzecznik Prasowy polskiego oddziału Samsung Electronics.

Informacja o player.pl:

Platforma player.pl zadebiutowała na rynku pod koniec sierpnia 2011 roku. Serwis oferował wówczas seriale oraz programy znane głównie z kanałów TVN. Obecnie biblioteka platformy zawiera ponad 15 tys. programów, w tym te produkowane wyłącznie dla serwisu. Player.pl dostępny jest m.in. w wersjach mobilnych na urządzeniach z systemami Android, iOS, Windows, w konsolach Sony PlayStation, zestawach telewizyjnych wiodących producentów oraz w telewizji nowej generacji nc+, dla abonentów T-Mobile, Netii oraz Toyi.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *