Menu Zamknij

Zwiedzaj Europę z aplikacją ECC-Net Travel

Wspomnienia z wakacji zaczynają powoli blednąć, najwyższy czas aby rozpocząć planowanie następnych jesiennych wyjazdów np. na wydłużone weekendy do europejskich stolic. Przed wyjazdem warto pobrać ECC–Net Travel App. Posiadając aplikację będziesz miał dostęp do swoich praw konsumenckich w czasie trwania podróży. Aby z niej korzystać nie musisz mieć dostępu do Internetu.

7

Pod koniec września br. Europejskie Centrum Konsumenckie w Polsce zaobserwowało zwiększoną liczbę spraw związanych z podróżowaniem, w porównaniu do ubiegłego roku w tym samym okresie. Wzrost dotyczy problemów z wynajmem samochodów (50%), zagubionym lub zniszczonym bagażem przez linie lotniczą (48%) i wynajmem pokoi hotelowych (12%).

Aby pomóc odwrócić ten trend, zachęcamy wszystkich konsumentów do pobrania ECC-Net-Travel App. Aplikacji, która szybko dostarczy użytecznych informacji przez co zapewni „pierwszą pomoc konsumencką” w czasie podróży do innego kraju Unii Europejskiej, Norwegii oraz Islandii. Nie ważne, czy jesteś w Paryżu, Barcelonie, czy Wenecji Twoje prawa konsumenckie są takie same i możesz je mieć stale pod ręką.

Jak działa aplikacja?

Po wybraniu swojego kraju, a następnie celu  swojej podróży należy wskazać rodzaj sytuacji, w której się znalazłeś (problemy z lotem, wynajmem samochodu, hotelem…). Aplikacja określi prawa konsumenta po polsku i dokona tłumaczenia na język kraju, w którym się znajdujesz lub na język angielski.

Aplikacja jest bezpłatna i działa idealnie w trybie offline, więc nie musisz się bać ogromnych rachunków telefonicznych, gdy używasz jej za granicą. Można ją pobrać przez:

Google Playstore (Android)
Apple app store (iOS)
Windows Apps+GamesStore (system Windows Phone)

Języki, w których dostępna jest aplikacja:

angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, islandzki, litewski, łotewski maltański, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rumuński, słowacki, słoweński, szwedzki, węgierski, włoski.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *