Menu Zamknij

Pierwsza w Polsce wystawa słuchawek na Audio Video Show

W ramach 19. edycji największej ekspozycji sprzętu audio-video we wschodniej Europie – Audio Video Show – odbędzie się pierwsza w Polsce wystawa słuchawek. W dniach 6-8 listopada na PGE Narodowym 25 wystawców zaprezentuje sprzęt ponad 50 różnych producentów o wartości od 300 zł do 120 tys. zł.

8W tym roku odbędzie się już 19. edycja Audio Video Show, ale po raz pierwszy ekspozycja zostanie rozszerzona o wystawę słuchawek. W kilku salach stadionu PGE Narodowy odwiedzający będą mogli zobaczyć i posłuchać, jak brzmi m.in. 10 najdroższych słuchawek świata, w tym słynne elektrostatyczne SR Omega 009 firmy Stax oraz jeden z 300 wyprodukowanych kompletów legendarnych Sennheiser Orpheus o wartości 120 tys. zł. Ponadto, podczas wystawy odbędzie się premiera nowego produktu renomowanej niemieckiej firmy Beyerdynamic‬ – słuchawek T1 mk2.

„Wystawa słuchawek idealnie wpasowuje się w całokształt imprezy Audio Video Show. Dobre słuchawki to pierwszy krok do poznania świata audio wysokiej jakości, a nasza wystawa to najlepsza okazja, by przekonać się, że jakość dźwięku ma olbrzymie znaczenie. Właśnie dlatego zgodnie z tradycją Audio Video Show, odwiedzający będą mogli przyjść i posłuchać wszystkich słuchawek, nawet tych najdroższych” – powiedział Adam Mokrzycki, organizator Audio Video Show.

Audio Video Show zapewni odwiedzającym również inne ciekawe atrakcje. Jedną z najbardziej interesujących będzie prezentacja najdroższego systemu audio świata Vox Olympian brytyjskiej firmy Living Voice, który kosztuje ponad 7 milionów złotych. W ramach wystawy odbędzie się również spora liczba spotkań, prelekcji czy prezentacji, m.in. o muzyce i zespole The Beatles, którą poprowadzi Piotr Metz – największy znawca brytyjskiego zespołu w Polsce.

Wystawa Audio Video Show odbędzie się w dniach 6-8 listopada w luksusowych warszawskich hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz po raz pierwszy w lożach VIP na PGE Narodowym. Nowością jest również fakt, że w tym roku formuła Audio Video Show została oficjalnie poszerzona o prezentacje liderów branży video.

Więcej informacji na stronie www.avshow.pl.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *