Menu Zamknij

Świąteczne promocje z wyjątkowymi zestawami sprzętów w internetowej ofercie Cyfrowego Polsatu

Już w najbliższych dniach Cyfrowy Polsat wprowadzi świąteczne promocje w ofercie internetowej, a wśród nich wyjątkowy zestaw sprzętów do archiwizowania i dzielenia się rodzinnymi multimediami oraz domowego monitoringu już za 0 zł na start.

Świąteczne promocje Cyfrowego Polsatu to szereg nowych możliwości wyboru nowoczesnych urządzeń i sprzętów wraz z atrakcyjnymi pakietami danych dostępnymi z 50% rabatem w ramach programu smartDOM.

Najnowsza propozycja Cyfrowego Polsatu to zestaw urządzeń do archiwizowania i dzielenia się multimediami oraz lokalnego monitoringu:

  • Router stacjonarny LTE D-Link DWR-921E,
  • Dwuwnękowy, domowy serwer plików (NAS) – D-Link DNS-320L – z dyskiem twardym Western Digital WD Purple o pojemności 1 TB – dedykowanym do monitoringu i pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • Bezprzewodowa kamera IP D-Link DCS-942L z wbudowanym czujnikiem ruchu PIR oraz kartą pamięci 16GB.

7

Dzięki połączeniu urządzeń domownicy zyskają nie tylko bezprzewodowy dostęp do szybkiego Internetu LTE, ale także możliwość stworzenia lokalnej sieci, która idealnie sprawdzi się do przechowywania i współużytkowania zdjęć, utworów muzycznych czy filmów, do których dostęp będą mieli wszyscy domownicy, zarówno w domu, jak i poza nim – z poziomu telefonu, tabletu, komputera czy telewizora smartTV. Dysk o pojemności 1 TB pozwoli na archiwizację danych, a także tworzenie kopii zapasowych.

Dodatkową, bardzo przydatną funkcją zestawu jest możliwość monitorowania pomieszczeń – zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy – oraz zapisywania obrazu z kamery. W zależności od preferencji użytkowników, zapis wideo możliwy jest zgodnie z trzema ustawieniami: przez 24 godziny na dobę, według samodzielnie ustalonego harmonogramu lub po wykryciu ruchu – wtedy do użytkownika wysyłane jest powiadomienie e-mailowe. Do obrazu z kamery – zarówno na żywo, jak i do archiwalnych zapisów – mamy dostęp z dowolnego miejsca przez Internet. Zestaw można w każdej chwili rozbudować o dodatkowy dysk lub kamerę.

Nowy zestaw jest dostępny już za 0 zł na start wraz z pakietami danych od 29,99 zł miesięcznie w ofercie Tylko SIM. Wraz z pakietem 40 GB będziemy za niego płacić 79,99 zł miesięcznie, z czego 49,99 zł za usługę oraz 30 zł raty za zestaw, a w programie smartDOM – tylko 55 zł miesięcznie: 25 zł za usługę i 30 zł raty za urządzenia. W tej cenie klienci otrzymają LTE bez limitu danych i z maksymalną dostępną prędkością oraz dostęp na 2 miesiące do pakietów największej telewizji internetowej IPLA: IPLA FILMY I SERIALE, IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA, IPLA DZIECI.

Internet LTE od Cyfrowego Polsatu i Plusa to największa i najnowocześniejsza sieć tej technologii w Polsce, która swoim zasięgiem obejmuje ponad 90% mieszkańców Polski.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *