Menu Zamknij

Projektor VIVITEK Q6 Qumi – 475 gramów wielkich możliwości!

Rozdzielczość WXGA (1280×800), jasność 800 ANSI lumenów i współczynnik kontrastu na poziomie 30 000: 1 – to podstawowe parametry projektora, którego wysokość nie przekracza 34 milimetrów . VIVITEK Qumi Q6 może wyświetlać obraz z aparatów cyfrowych, laptopów, smartfonów, tabletów, flash USB lub bezpośrednio z własnej, wbudowanej pamięci 2,5 GB. Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi bezprzewodowo połączy się z urządzeniami z systemem Android, iOS, a także z komputerami. Obraz, który wyświetla może mieć przekątną do 90 cali (2,3 m).

Qumi_Q6_1

Vivitek Qumi Q6 jest dostępny w cenie brutto 2949 zł (z VAT), w pięciu kolorach obudowy – czarnym, białym, jasnoniebieskim, czerwonym i pomarańczowym. Producent zapowiedział już dwa kolejne kolory: złoty i szary. Dodatkowo – w cenie 699 zł brutto (z VAT) – można dokupić baterię, która wystarcza na ponad 1.5 h pracy urządzenia z pełną jasnością, a nawet do 4.5h jeśli zdecydujemy się korzystać z jasności obniżonej.

Qumi Q6 dołącza do rodziny projektorów kieszonkowych Viviteka. Choć wygląda niepozornie to oferuje naprawdę poważny zestaw zaawansowanych funkcji. Można śmiało stwierdzić, że jest przygotowany do zadań specjalnych, nie tylko do domowej rozrywki, ale również do zastosowań biznesowych.

Źródło światła LED zapewnia żywotność do 30 000 godzin bezobsługowej pracy. Dla miłośnika kina, który będzie korzystał z projektora 3h dziennie oznacza to 10 000 dni czyli około 27 lat pracy urządzenia.

Funkcjonalność to przede wszystkim możliwości połączeń i pobierania treści z innych urządzeń. Qumi Q6 jest zgodny ze standardem MHL co pozwala na strumieniowe przesyłanie video i audio z kompatybilnego urządzenia mobilnego. Ma dwa złącza HDMI , USB i wbudowane WiFi oraz głośnik 2W.

Wbudowana przeglądarka MS Office® i Adobe ™ PDF – pozwala otwierać pliki potrzebne przy prezentacjach. Urządzenie oferuje odtwarzacz multimediów co pozwala na bezpośrednie uruchamianie filmów czy pokazów zdjęć.

Bardzo ciekawą, biznesową i edukacyjną funkcjonalnością jest możliwość podłączenia bezprzewodowego do 4 źródeł obrazu i jednoczesnego wyświetlania materiałów na podzielonym ekranie (Wymaga aplikacji EzCast Pro).

Urządzenie objęte jest 3-letnią gwarancją producenta, zaś dla sektora edukacyjnego (po rejestracji) gwarancja ta może być bezpłatnie przedłużona do 5 lat.

Rozdzielczosć
WXGA (1280 x 800)
Jasność
800 ANSI Lumenów
Współczynnik kontrastu
30,000:1
Proporcja boków wyświetlanego obrazu
16:10
Żywotność źródła światła
30,000 godzin
Współczynnik odległości (tzn z jakiej odległości projekto będzie wyświetlał obraz o podstawie 1m)
1.55:1
Wielkość obrazu (przekątna)
30″~ 90″
Odelgłość projekcji
1 – 3m
Głośnik
2W
Porty
HDMI/MHL
HDMI
Wyjście Audio (Mini-Jack),
USB A
Dimensions (W x D x H)
165 x102.4 x 34mm
Waga
0.475 kg
Pobór energii
66W
Wbudowane WiFi
tak
Akcesoria w zestawie
Kabel HDMI-MHL
Etui
Pilot
Zasilacz
Gwarancja
Gwarancja: 3 lata na projektor i 1 rok (do 1000h) na źródło światła
Gwarancja edukacyjna (po rejestracji): 5 lat na projektor i 3 lata na źródło światła (do 3000h)

www.vivitek.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *