Menu Zamknij

CTOUCH: Rewolucja w ofercie monitorów interaktywnych

Monitory interaktywne holenderskiej marki CTOUCH zostały zaprojektowane z niezwykłą dbałością o szczegóły, przy zachowaniu nowoczesnego wzornictwa. Produkty tej marki będą nie tylko efektywnym narzędziem do prezentacji, ale także doskonałym uzupełnieniem każdego nowoczesnego biura, prestiżowej sali konferencyjnej czy lobby hotelowego.

Ctouch
Ctouch

Nowa seria CTOUCH Laser Air to połączenie wysokiej specyfikacji technicznej z atrakcyjną ceną. Monitory podążają za najnowszymi trendami oferując wbudowany system Android – pozwalający na korzystanie z pełnej funkcjonalności monitora nawet bez podłączania komputera. Nowością jest router WiFi, który umożliwia stworzenie lokalnej sieci bezprzewodowej, do której mogą podłączyć się uczestnicy spotkania lub zajęć lekcyjnych.  Unikatowym rozwiązaniem są także  2 wysokiej klasy głośniki o mocy 15 W RMS każdy – standardem w tej chwili są głośniki 2 x 10 W RMS – co oznacza, że CTOUCH oferuje aż 50% wyższe natężenie dźwięku.

Seria Laser Air została pomyślana jako samodzielne rozwiązanie all-in-one z 10 punktami dotyku Air Active. Co oznacza, że 10 osób może korzystać z monitora w tym samym czasie używając gestów w systemach Windows 8.1, 10 oraz Android. Laser Air powstała z myślą o pracy grupowej i komunikacji. Seria Laser Air wspiera standard Easy Air co pozwala zintegrować wewnątrz monitora dedykowany komputer PC i uzyskać uniwersalne rozwiązanie, które do pełnej funkcjonalności wymaga jedynie podpięcia do zasilania.
Wszystkie urządzenia CTOUCH dostarczane są z oprogramowaniem Oktopus w języku polskim. Zostało ono stworzone z myślą o edukacji i niesie ze sobą pakiet m.in.  ponad 70 niezwykle przydatnych narzędzi przedmiotowych, intuicyjny tryb głosowania oraz współpracę z urządzeniami mobilnymi.

Najwyższa jakość wykonania CTOUCH Laser Air potwierdzona jest aż 7-letnią gwarancją producenta.
Dostępne rozmiary w ramach serii Laser Air to 55”, 65” oraz 70”.

Sugerowane ceny detaliczne brutto monitorów: 55” –  10999 zł / 65” – 14999 zł / 70” –  20999 zł

Producent monitorów CTOUCH otrzymał prestiżową, biznesową nagrodę Gazellen (Gazelles) Awards 2015 jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w Holandii. W latach 2012 – 2014 obroty CTOUCH wzrosły o 197%. Nagroda przyznawana jest przez Het Financieel Dagblad.

Cecha Laser Air
Dostępne rozmiary 55”, 65”, 70”
Rozdzielczość Full HD (1920 x 1080)
Obsługa monitora Wbudowany Android
Obsługiwane punkty dotyku 10 pkt (technologia Active IR)
Wbudowane głośniki 2 x 15 W RMS
Sieć Wbudowany router wi-fi
Możliwość wbudowania komputera OPS: standard Easy Air

Komputer modułowy: dostępny slot z tyłu monitora

Porty komunikacyjne (wideo) 3 x HDMI, 3 x VGA
Gwarancja producenta 7 lat (nie wymaga rejestracji)

 

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *