Menu Zamknij

10GB za 10zł w pakiecie #FREEMIUM od Virgin Mobile!

Największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce przedstawia kolejną promocję w ramach innowacyjnej oferty #FREEMIUM. Za 10GB transferu danych użytkownicy zapłacą zaledwie 10zł! Promocja potrwa do 6 grudnia, natomiast Virgin Mobile zapewnia, że to nie koniec niespodzianek.

VirginMobile_promocja 10GBza10złPo listopadowej promocji „1 GB za 2 zł”, Virgin Mobile wprowadza kolejną, bardzo konkurencyjną obniżkę. Przez dwa tygodnie, posiadacze #FREEMIUM będą mogli dokupić 10GB transferu danych za 10zł zamiast pierwotnych 25 zł. Zrobią to w taki sam sposób, w jaki zakupują komponenty oferowane w ramach pakietu #PÓŁDARMO.

– Przy wszystkich działaniach staramy się być jak najbliżej naszych klientów, monitorujemy ich zachowania oraz odkrywamy potrzeby. Właśnie dlatego wdrożyliśmy pakiet Freemium, a teraz uruchamiamy promocję 10GB za 10 zł, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą ofertę. To czasowa obniżka, ale już mamy w planach kolejne „prezenty” – powiedział Piotr Suchodolski, dyrektor marketingu Virgin Mobile Polska.

Kampania 10GB za 10zł

Komunikacja promocji „10GB za 10zł” jest integralną częścią kampanii związanej z pakietem #FREEMIUM. Bohaterką spotu oraz pozostałych kreacji reklamowych jest ponownie Gigababcia. Komunikacja akcji promocyjnej obejmuje internet oraz spoty telewizyjne w głównych stacjach z grupy TVN, Polsat i TVP oraz na kanałach tematycznych. Za koncepcję kreatywną odpowiedzialna jest agencja Lubię To – linked by Isobar oraz iProspect. Produkcją zajął się Film Fiction. Za zakup mediów po stronie Virgin Mobile odpowiada Monika Mierzejewska, natomiast planowanie kampanii telewizyjnej zlecono Mindshare.

Nie jesteś jeszcze klientem Virgin Mobile? Kup starter lub przenieś numer na virginmobile.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *