Menu Zamknij

Co dwa obiektywy to nie jeden – rejestrator trasy TRANSCEND DrivePro 520

Firma TRANSCEND zapowiada wprowadzenie do oferty nowego modelu wideorejestratora samochodowego DrivePro 520. Jego cechą wyróżniającą jest obecność dwóch obiektywów. Pierwszy rejestruje sytuację na drodze, a drugi nagrywa to, co dzieje się wewnątrz pojazdu, w którym się znajduje.

DrivePro 520 posiada wbudowany odbiornik GPS, antenę Wi-Fi oraz czujnik przeciążeń, który włącza nagrywanie awaryjne, gdy wykryje zderzenie.

Transcend-DP520 miniNagrywanie w dwóch kierunkach

Główny obiektyw posiada przesłonę F/1,8 oraz pole widzenia 130 stopni. Rejestruje on materiał w jakości Full HD (1080p) przy 30 klatkach na sekundę. Drugi obiektyw został wyposażony w automatycznie włączające się diody LED na podczerwień. Dzięki temu nawet gdy w kabinie pojazdu zrobi się ciemno, nagrany materiał będzie wyraźny. Możliwość rejestrowania tego, co robią pasażerowie, będzie pomocna zwłaszcza dla osób zajmujących się transportem osób. Tego typu materiał jest cenny w przypadku ewentualnego sporu z pasażerem. Ponadto rejestrator posiada funkcję robienia zdjęć, która może okazać się przydatna, by udokumentować miejsce i okoliczności kolizji.

Zapis współrzędnych

DrivePro 520 dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS zapisuje prędkość, datę, godzinę oraz współrzędne w nagrywanym materiale. W razie wypadku współrzędne umożliwią kierowcy dokładne wskazanie służbom drogowym, gdzie powinny się kierować z pomocą.

Dołączone w zestawie oprogramowanie Transcend DrivePro Toolbox pozwala przy pomocy komputera prześledzić całą przebytą trasę wraz ze wszystkimi wyżej wymienionymi parametrami.

Łączność Wi-Fi oraz aplikacja DrivePro

Aby nie dekoncentrować kierowcy, pasażer może sterować pracą wideorejestratora przy pomocy smartfona albo tabletu z systemem iOS bądź Android. Jest to możliwe dzięki dedykowanej aplikacji DrivePro oraz wbudowanej antenie Wi-Fi. Aplikacja pozwala na podgląd na żywo materiału nagrywanego przez rejestrator, odtwarzanie i ściąganie nagrań oraz zmianę wszystkich opcji DrivePro 520.

Dołączona karta 32GB microSD

W zestawie z urządzeniem użytkownik otrzymuje kartę microSD o pojemności 32GB, opartą na pamięci MLC. Mieści się na niej do 4 godzin materiału FullHD.

Po zamontowaniu rejestratora oraz podłączenia go do gniazda zapalniczki nie wymaga on od użytkownika dodatkowej ingerencji. Nagrywanie rozpoczyna się automatycznie po włączeniu silnika oraz kończy wraz z jego wyłączeniem.

Gwarancja i cena

Sugerowana cena detaliczna brutto rejestratora trasy TRANSCEND DrivePro 520 wynosi 865 PLN.

Jest on objęty dwuletnią gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.transcend-info.com

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *