Menu Zamknij

Nowość: Tablica interaktywna Qomo QWB82OPF w technologii optycznej

Producent jednej z najlepiej rozpoznawalnych w Polsce marek tablic interaktywnych – Qomo  – wprowadza nowe urządzenie. Tablica QWB82OPF korzysta z technologii optycznej i można ją obsługiwać za pomocą palca lub dowolnego wskaźnika. Oferuje dwa punkty dotyku co oznacza, że mogą korzystać z niej dwie osoby w tym samym czasie. Jej przekątna robocza to 79”, a powierzchnia jest zarówno suchościeralna, jak i magnetyczna. Tak jak w przypadku pozostałych tablic interaktywnych Qomo, użytkownicy mogą korzystajać z oprogramowania Flow!Works w języku polskim.


Qomo_QWB82OPFUrządzenie jest dostępne w cenie 3299 zł brutto (z VAT). Gwarancja producenta wynosi 3 lata i może być przedłużona do lat 5. Bliższe informacje na stronie www.multimediawszkole.pl

Tablica interaktywna to element zestawu, na który składają się także komputer i projektor multimedialny. Prawidłowo podłączona staje się dużym ekranem dotykowym, który można obsługiwać za pomocą palca, albo dowolnego wskaźnika. Korzystanie z dedykowanych programów i internetu daje niezliczone możliwości interaktywnej nauki i zabawy. Pozwala zapisywać prace i udostępniać je albo archiwizować. Jest narzędziem, które podnosi efektywność nauczania.

Tablica QWB82OPF oferuje wciąż najpopularniejszy format obrazu 4:3, jest urządzeniem HID (ang. Human Input Devices) co oznacza, że służy do wprowadzania informacji do komputera. Jest z nim połączona przez port USB i łatwo rozpoznawalna.

Współpracuje z systemami Windows 7, 8, 8.1, 10 bez konieczności instalacji sterowników (kalibracja następuje w systemie Windows).
QWB82OPF może być używana jako klasyczna tablica suchościeralna z matową powierzchnią, która jest również magnetyczna. Jest odporna na uszkodzenia i trwała, a ewentualne uszkodzenie powierzchni nie wpływa na działanie tablicy ponieważ rozwiązania technologiczne znajdują się w ramie.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *