Menu Zamknij

inkWATCH TRIA Plus: sportowy zegarek, który odmieni Twój trening

inkWATCH TRIA Plus to nowy, wyposażony w GPS, zegarek treningowy polskiej firmy Arta Tech. Solidny i wyjątkowo przyjazny w obsłudze, z konkurencją rywalizuje nie tylko możliwościami, ale również atrakcyjną ceną.

001_inkWATCH_TRIA_Plus_frontNa polskim rynku debiutuje inkWATCH TRIA Plus – zegarek treningowy dla osób aktywnych, uprawiających wiele dyscyplin sportowych. TRIA Plus łączy w sobie sprawdzone rozwiązania z modelu TRIA, rozszerzone o dodatkowe funkcje i bezprzewodową komunikację. Zegarek komunikuje się ze smartfonami za pośrednictwem aplikacji mobilnej inkWATCH Viewer LITE. Ułatwia ona zarządzanie planami treningowymi, dając użytkownikowi możliwość precyzyjnego monitorowania swoich postępów.

Solidny i odporny na ciężkie warunki

Wyświetlacz inkWATCHa TRIA Plus chroniony jest trudnym do zarysowania szkłem, a dzięki wodoodpornej obudowie, zegarek można zabrać ze sobą na basen lub jezioro. Mocna konstrukcja i odporny na naprężenia pasek gwarantują, że inkWATCH sprawdzi się również w ekstremalnych warunkach – choćby podczas wymagających biegów terenowych. W trybie zegarka TRIA Plus jest w stanie pracować nawet do 60 dni na jednym ładowaniu. W trybie ciągłego treningu z aktywnym modułem GPS, zegarek może rejestrować aktywności sportowe do 11 godzin. Dzięki Bluetooth Smart możliwe jest podłączenie do niego większości dostępnych na rynku pulsometrów, zewnętrznych krokomierzy czy rowerowych kadencjometrów.

Dla profesjonalnych sportowców i dla dbających o formę

Zegarek sprawdzi się podczas biegów przełajowych, dzięki funkcji Nawigacja. Wyświetlana na ekranie inkWATCH TRIA Plus strzałka bezbłędnie wskaże drogę do celu. Wirtualny Partner mobilizuje do ciągłego poprawiania wyników, a możliwość zaplanowania treningów interwałowych ułatwi zwiększenie wytrzymałości organizmu. Funkcja Smart Pause przyda się w mieście, gdy czerwone światło przeszkodzi w treningu biegowym. Tryb Smart Band pozwala mierzyć dzienną aktywność także poza treningami, informując o przebytym dystansie, wykonanych krokach czy spalonych kaloriach.

Możliwości oferowane przez nowego inkWATCHa docenią zarówno profesjonalni sportowych, jak i osoby traktujące aktywny tryb życia jako zdrowe hobby. Dzięki zastosowaniu czułego modułu GPS z funkcją szybkiego ustalania pozycji QuickFix, inkWATCH TRIA Plus sprawdzi się również w trakcie pieszych wędrówek.

Treningi monitorowane za pomocą zegarka można łatwo wyeksportować do popularnych portali sportowych Endomondo i Runtastic. inkWATCH TRIA Plus pozwala również na utworzenie kopii zapasowych wszystkich aktywności w wirtualnej chmurze Midiapolis Drive. Interfejs urządzenia dostępny jest w języku polskim, a jego personalizacja jest wyjątkowo prosta.

Cena i dostępność

inkWATCH TRIA Plus można już kupić w sklepach sportowych oraz w sieciach RTV EURO AGD i Media Markt. Dostępny jest również w internetowym sklepie producenta. Zegarek objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Jego sugerowana cena to 599 PLN. Do końca grudnia cena promocyjna inkWATCH TRIA Plus na inkwatch.eu to tylko 499 PLN

Strona internetowa MIDIA: www.my-midia.com

Limitowana oferta promocyjna: www.inkwatch.eu

Specyfikacja techniczna zegarka inkWATCH TRIA Plus

● Wymiary fizyczne: 45 × 45 × 15 mm
● Waga: 67 g
● Wykonanie koperty: tworzywo sztuczne
● Wykonanie paska: tworzywo sztuczne
● Wyświetlacz:
○ Technologia: high resolution and energy-efficient Sharp display
○ Wymiary: 24 × 24 mm
○ Podświetlenie
○ Rozdzielczość wyświetlacza: 128 × 128 pikseli
● Klasa wodoszczelności: do 50 metrów
● Odporność na wstrząsy
● Bluetooth Smart
● Działanie w temperaturach: -10°C ~ +60°C
● Funkcje zegarka: czas, data
● Odbiornik GPS z funkcją QuickFix
● Bateria: litowo-jonowa, wewnętrzna do wielokrotnego ładowania
● Czas działania baterii: do 11 godzin w trybie treningu (GPS) i 60 dni w trybie zegarka
● Kolor: czarny
Funkcje i właściwości sportowe
● Funkcje sportowe: Bieganie, Kolarstwo, Pływanie, Jogging
● Funkcje dodatkowe: monitor aktywności Smart Band, pomiar czasu, prędkości, odległości, kadencji (opcja), pulsu (opcja), kalorii; alerty (Sport Alert) tempa, czasu, ilości kroków, pulsu (opcja); tworzenie wielu profili treningów (Wirtualny Trener), trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków), pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie prędkości (Smart Pause), wirtualny partner (Smart Partner), krokomierz, historia treningów, rekordy osobiste, rozgrzewka/restytucja, śledzenie aktywności, statystyki treningów, eksport treningów do pliku GPX, stoper, timer
● Alerty: dźwiękowy, wibracyjny, świetlny
● Pulsometr / czujnik tętna: wspierany via Bluetooth®, sprzedawany oddzielnie
● Kadencjometr (krokomierz/sensor biegowy): wspierany via Bluetooth®, sprzedawany oddzielnie
● Języki interfejsu: Polski, Angielski, Niemiecki
● Gwarancja: 24 miesiące
● Wsparcie dla aktualizacji firmware (aktualizacja przez użytkownika)
Zawartość opakowania
● inkWATCH TRIA Plus
● Klips USB do ładowania i transferu danych
● Instrukcja użytkowania w języku polskim i angielskim
● Karta gwarancyjna

Aplikacja mobilna inkWATCH Viewer LITE nie jest częścią oferty; do pobrania bezpłatnie na smartfony z systemem iOS (Apple iPhone). Aplikacja mobilna inkWATCH Viewer LITE: http://bit.ly/1Mx4179

inkWATCH poddawany jest badaniom wodoszczelności, podczas których jest umieszczany w środowisku wodnym o różnych poziomach ciśnienia (na różnych głębokościach) o ściśle kontrolowanych warunkach testowych. Należy pamiętać, że nawet w przypadku, gdy urządzenie znajdzie się na głębokości mniejszej od jego dopuszczalnej głębokości zanurzenia, nadal może dostać się do niego woda. Może to mieć miejsce, jeśli urządzenie zostanie wystawione na działanie sił, które wytworzą ciśnienie przekraczające ciśnienie występujące na dopuszczalnej głębokości zanurzenia tego urządzenia. UWAGA: Należy unikać naciskania przycisków pod wodą.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *