Menu Zamknij

Dalmierze laserowe Bosch – nowoczesny prezent dla każdego!

Czas świątecznych przygotowań przynosi wiele radości i…dylematów. Większość z nas musi zmierzyć się z pytaniem: co dać w prezencie bliskiej osobie? Wybór podarunku jest łatwiejszy, gdy osoba ta ma pasję lub konkretny projekt do zrealizowania. Jeśli lubi majsterkować, planuje remont, budowę domu lub przeprowadzkę,na pewno ucieszy się z dalmierza Bosch. Dzięki zastosowaniu technologii laserowej, to małe urządzenie pozwalana dokonanie szybkich i precyzyjnych pomiarów. Modele z Bluetooth umożliwiają także szybkie przesłanie danych na smartfon i tablet.

dalmierz PLR 50 CDalmierz Bosch to niezastąpiony gadżet dla każdego, kto potrzebuje szybkiego i precyzyjnego pomiaru. Dlatego będzie idealnym prezentem dla osób, które lubią zmiany wystroju wnętrz, realizują własne projekty dekoratorskie, planują remont lub budowę domu albo po prostu lubią nowoczesne gadżety!Korzystanie z tradycyjnych miarek sprawia, ż epomiary są niedokładne, a samo mierzenie kłopotliwe. Zdarza się też, że zapisanych w pośpiechu wyników nie można później odczytać lub kartka z notatkami gdzieś… znika. Zarówno przy drobnych pomiarach, jak i tych trudniejszych przedsięwzięciach, niezwykle pomocny będzie dalmierz. To niewielkie urządzenie sprawia, że pomiar jest znacznie szybszy i bardziej dokładny niż przy użyciu tradycyjnych metod. Dalmierze ZAMO, PLR 30 C i PLR 50 C to proste w obsłudze, małe, poręczne i mieszczące się w kieszeni urządzenia. Jeśli szukasz kreatywnego podarunku – dalmierz Bosch to doskonały pomysł!

Model ZAMO jest idealny do prostych zastosowań domowych. Pozwala błyskawicznie zmierzyć odległości do 20 metrów. Okaże się przydatny, gdy na przykład chcemy sprawdzić, czy sofa, którą mamy zamiar kupić, zmieści się w przewidzianym na nią miejscu. ZAMO przyda się również do wszystkich innych pomiarów w domu: wymierzenia firan,blatu stołu, a nawet – sprawdzenia, ile urosło nasze dziecko!

Dla osoby planującej remont lub budowę domu dużą pomocą będzie dalmierz PLR30C. Szybko i bezbłędnie wyliczy ilość potrzebnej do pomalowania pokoju farby lub tapety. Zmierzy również każdą odległość do 30 metrów z dokładnością do 2 milimetrów, automatycznie obliczy powierzchnię i objętość, doda i odejmie wyniki. Za pomocą Bluetooth wyniki pomiarów łatwo przeniesiemy do zainstalowanej na smartfonie lub tablecie bezpłatnej aplikacji PLR measure&go.

Fascynatów nowych technologii z pewnością ucieszy dalmierz PRL50C z ekranem dotykowym.Poza podstawowymi funkcjami umożliwia on także pośredni pomiar wysokości – gdy nie mamy dostępu do ściany, określi jej wysokość na podstawie dwóch innych pomiarów.

Dalmierz PLR 50 C może pełnić również rolę miernika nachylenia, przy pomocy którego określimy na przykład kąt nachylenia poręczy schodów. Ma też wbudowaną cyfrową poziomicę. Urządzenie mierzy odległości do 50 metrów z dokładnością do 2 milimetrów. Ten najbardziej zaawansowany model dalmierzy Bosch z linii Home&Garden umożliwia przeniesienie danych na smartfon lub tablet do specjalnej aplikacji i naniesienie pomiarów bezpośrednio na rysunek lub zdjęcie pomieszczenia.

Niezależnie od modelu, który wybierzemy, nasi bliscy będą mogli cieszyć się majsterkowaniem lub zmianą wystroju wnętrza bez niepotrzebnego stresu o niedokładny pomiar. Odtąd nie będą musieli korzystać z niewygodnych, tradycyjnych metrówek czy martwić się o zgubioną kartkę z zapisanymi danymi. Dalmierze PLR 30C i PLR 50C łączą się z bezpłatną aplikacją, na którą możemy przesłać otrzymane wyniki pomiaru i zapisać je w telefonie lub przesłać dalej. Te intuicyjne w obsłudze narzędzia pozwolą cieszyć się pasją i szybką realizacją planów.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *