Menu Zamknij

Nowy rok z nową drukarką – jaki sprzęt wybrać

Koniec roku to dobry moment na wymianę drukarki w biurze. Choć w porze świątecznej częstotliwość drukowania spada, należy już teraz dobrze przygotować się do powrotu do biura i usprawnić środowisko pracy przed intensywnym początkiem roku. Tym bardziej, że na rynku pojawiają się korzystne oferty, zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

9Choć digitalizacja środowiska pracy rozwija się bardzo dynamicznie, biura bez papieru to w Polsce jeszcze odległa wizja. Według raportu Quocirca 30% organizacji uważa materiały drukowane za istotne dla swoich procesów biznesowych, a liczba ta wzrasta do 73% w przypadku usług finansowych w dużych przedsiębiorstwach. Z kolei dla małych i średnich firm kluczowa jest kontrola kosztów przy zarządzaniu drukiem.

Rozwiązaniem optymalizującym środowisko druku w biurze może okazać się promocja firmy Xerox. Oferuje ona najwyższą jakość drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych oraz obecnie także przedłużoną, czteroletnią gwarancję na sprzęt.

Phaser i Work Centre – urządzenia na miarę potrzeb

Co jest odwiecznym problemem małych i średnich przedsiębiorstw? Niespodziewane koszty, o które nie trudno przy eksploatacji drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Dlatego tak cenne dla małych i średnich przedsiębiorstw jest dłuższe zabezpieczanie sprzętu. Promocja firmy Xerox „4 lata gwarancji” obejmuje modele drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych formatu A4 Phaser 3320 i Phaser 6600, idealne dla mniejszych środowisk biznesowych oraz WorkCentre 6605 i WorkCentre 3325 (produkt Roku 2014), które sprawdzą się w większych firmach.

Phaser 3320 to szybka, monochromatyczna drukarka, obsługująca sieć Wi-Fi i w standardzie zawierająca bardzo wydajny druk dwustronny, co pozwala zmniejszyć zużycie papieru i obniżyć koszty o połowę. Z kolei kolorową drukarkę laserową Phaser 6600 wyróżnia rozdzielczość wydruku do 600 x 600 x 4 dpi (1200 x 1200 ulepszona jakość obrazu), wydajność i szybkość drukowania do 35 stron na minutę.

W większych środowiskach biznesowych sprawdzi się urządzenie wielofunkcyjne WorkCentre 3325, które w swoich niewielkich rozmiarach łączy funkcje kopiarki, drukarki, skanera i faksu w jednym sprzęcie do druku biało-czarnego. Dodajmy, druku w przystępnej cenie, pozwalającym oszczędzać energię i zredukować koszty materiałów eksploatacyjnych. Do kolorowych wydruków Xerox rekomenduje urządzenie wielofunkcyjne WorkCentre 6605 wyposażone w wygodny interfejs z kolorowym ekranem dotykowym 109 mm.

Żeby skorzystać z przedłużonej gwarancji należy w 2015 roku zakupić sprzęt oznaczony naklejką „4 lata gwarancji”, a w ciągu 30 dni od daty kupna zarejestrować go na stronie www.xerox.com/4lata i przesłać kopię dowodu zakupu na adres 4lata@xerox.pl. Kolejnym krokiem jest dokonanie przeglądu gwarancyjnego po upływie 24 miesięcy (+/- dwa tygodnie) u jednego z Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Xerox, w promocyjnej cenie 1 zł.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.xerox.com/4lata.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *