Menu Zamknij

Xerox przedstawia pięć nowych sposobów drukowania, udostępniania i chronienia dokumentów podczas pracy zdalnej

Xerox opracował pięć nowych narzędzi na urządzenia przenośne i drukarki wielofunkcyjne, dzięki którym pracownicy mogą zdalnie i w jeszcze prostszy sposób odtworzyć taki sam przepływ dokumentów, jaki panuje w biurze. Możliwe staje się bezpieczne wysyłanie dokumentów z urządzeń przenośnych do współpracowników lub chmury, a także drukowanie z niemal każdej drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego.

9„Praca zdalna często wiąże się ze zbędną złożonością i zastojami w przepływie pracy, na przykład wtedy, kiedy nie można połączyć się z drukarką lokalną lub repozytorium w chmurze” powiedział Jim Rise, wiceprezes, Office and Solutions Business Group, Xerox. „Pięć łatwych w obsłudze narzędzi pomaga przełamać bariery pracy zdalnej, ponieważ produktywność pracowników nie powinna być niższa, kiedy pracują poza biurem.”

• Xerox Mobile Print Cloud v3.0 obejmuje teraz rozwiązanie „@PrintByXerox”, które umożliwia bezpieczne drukowanie mobilne na dowolnym urządzeniu wielofunkcyjnym firmy Xerox podłączonego do sieci. Jeśli spędzasz dzień w siedzibie firmy i potrzebujesz wydrukować dokument, aplikacja pozwala Ci przesłać go za pośrednictwem wiadomości e-mail na odpowiedni adres (np. nazwafirmy@printbyxerox.com) i w bezpieczny sposób wykonać wydruk w urządzeniu wielofunkcyjnym, które znajduje się najbliżej Ciebie. Aplikacja działa na Platformie Extensible Interface Platform (EIP) danego urządzenia.

• Rozwiązanie Xerox Mobile Print Solution pozwala pracownikom drukować z poziomu urządzeń przenośnych na dowolną drukarkę podłączoną do sieci, bez względu na producenta. Rozwiązanie jest dostępne zarówno na miejscu lub w chmurze i integruje się z Apple AirPrint.

• Rozwiązanie Xerox Wireless Print Solutions Adapter dodaje możliwości bezprzewodowego i mobilnego druku do starszych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, które nie posiadają tych funkcji. Kieszonkowych rozmiarów adaptery łatwo umieścić obok urządzenia i płynnie integrują się z technologią Google Cloud Print, Wi-Fi Direct, technologią NFC typu „dotknij i paruj” oraz Apple AirPrint.

• Popularna aplikacja firmy Xerox, Mobile Link App, obsługuje teraz urządzenia z systemami Android i iOS, a także daje więcej możliwości działań w chmurze. Przykładowo, sprzedawca może zeskanować lub zrobić zdjęcie faktury z urządzenia przenośnego i automatycznie wysłać je do rozwiązania SharePoint działu należności, przesłać kopię na konto DropBox działu i wysłać ją do kierownika – a to wszystko jednocześnie.

• Nowe oprogramowanie firmy Xerox, PrintSafe Software, zapewnia bezpieczną autoryzację na urządzeniach wielofunkcyjnych. Według firmy badawczej Quocirca, 63% firm, które wzięły udział w ankiecie, przyznało, że napotyka jedno lub więcej naruszeń związanych z wydrukami.1 PrintSafe Software działa z większością czytników kart zbliżeniowych w branży. To niedrogie rozwiązanie działa zarówno na urządzeniach firmy Xerox, jak i na innych, zarządza dostępem użytkowników do urządzeń wielofunkcyjnych, a także posiada dodatkową możliwość drukowania z dowolnego urządzenia wielofunkcyjnego w sieci klienta w dowolnym czasie.

1 Quocirca, The Mobile Print Enterprise, styczeń 2015

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *