Menu Zamknij

Honor startuje z kampanią wizerunkową „Miej odwagę. Bądź sobą”

29 grudnia marka Honor rozpoczęła kampanię brandingową z wykorzystaniem kanałów online oraz z udziałem ambasadorów marki.

honor 7_kampaniaZ końcem grudnia marka smartfonów Honor rozpoczyna działania wizerunkowe pod hasłem „Miej odwagę. Bądź sobą”. Kampania, skierowana do młodych osób, ma na celu podkreślenie indywidualizmu użytkowników smartfona Honor 7 oraz ich różnorodności. W ramach zaplanowanych działań w sieci pojawi się spot i banery reklamowe, kreatywny konkurs dla użytkowników, kampania obejmie również kanały mediów społecznościowych.

Kampania wizerunkowa będzie szła w parze z aktywizacją online użytkowników Honora. Z myślą o nich przygotowano specjalny konkurs na stworzenie własnej wersji plakatu smartfona Honor 7, który wystartuje 18 stycznia. Konkurs będzie polegał na znalezieniu w przestrzeni miejskiej jednego ze znaków składających się na nazwę smartfona (H, O, N, O, R, 7) i zrobieniu mu zdjęcia, które następnie przesyła się na stronę www.honor7.pl, gdzie zastępuje ono jedną z liter w logo marki. Autorzy sześciu wybranych, najlepszych zdjęć zostaną nagrodzeni telefonem Honor 7, a zwycięskie projekty zostaną wykorzystane w kanałach komunikacji online marki.

Kampanię będą wspierać także ambasadorzy Honora 7, wyraziste postacie i liderzy opinii w takich obszarach lifestylowych jak moda czy muzyka. Konkurs organizowany przy współpracy z nimi rozpocznie się 18 stycznia na stronie dedykowanej kampanii.

Honor 7 to flagowy telefon marki Honor. Inteligentny czytnik linii papilarnych, 5,2-calowy wyświetlacz Full HD, aparat główny 20 Mpx, wyposażony w czujnik Sony IMX 230 oraz technologię super szybkiej regulacji ostrości PDAF (0,1 s), a także trwały i dający się szybko ładować akumulator 3100 mAh o niezrównanej pojemności na poziomie 600 Wh/L to jedne z największych atutów urządzenia sygnowanego marką Honor. Do tego najwyższej klasy wzornictwo i funkcjonalność, którą gwarantują umieszczone z tyłu miękkie nakładki z gumy oraz technologia formowania ceramicznego. Honor 7, w wersji srebrnej lub szarej, dostępny jest u wiodących operatorów sieci komórkowej m.in. w Plusie , a także w sklepach największych sieci handlowych, takich jak: Sferis, Komputronik, Euro RTV AGD, Media Markt, Saturn czy MediaExpert w atrakcyjnej cenie ok. 1599 zł.

 

Więcej na www.hihonor.com i www.facebook.com/honorpl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *