Menu Zamknij

ASUS prezentuje Transformer Book Flip TP200

Ekran obracany o trzysta sześćdziesiąt stopni, smukła i elegancka obudowa, rewolucyjny port USB Typu C, zaawansowany dwurdzeniowy procesor Intel N3050 (Celeron) oraz intuicyjny Windows 10 to najważniejsze cechy najnowszego ASUS Transformer Book Flip TP200. Oprócz tego, urządzenie waży niewiele ponad kilogram, mierzy 18,45mm grubości i oferuje aż do ośmiu godzin nieprzerwanej pracy na jednym ładowaniu baterii.

TP200SA_1Wszechstronne urządzenie

ASUS Transformer Book Flip TP200 to kolejny przedstawiciel rodziny urządzeń 2w1 (połączenie mobilności tabletu z funkcjonalnością laptopa) firmy ASUS. Jego głównym wyróżnikiem jest innowacyjny zawias, pozwalający na obracanie ekranu aż o 360 stopni. Powyższe rozwiązanie czyni z TP200 bardzo funkcjonalne i wszechstronne urządzenie, którego wyświetlacz będziemy mogli obrócić o dowolny kąt, w zależności od aktualnych potrzeb. Dodatkowo, technologia ASUS TruVivid zwiększa wyrazistość obrazu zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

USB 3.1 Typu C

Inżynierowie tajwańskiego producenta zaimplementowali w urządzeniu najnowsze rozwiązania technologiczne. Oznacza to, że w TP200 nie mogło zabraknąć także rewolucyjnego portu USB 3.1 Typu C. Dzięki niemu użytkownik nie będzie musiał obawiać się sytuacji, w której podłączy pendrive złą stroną, gdyż nowy port USB jest dwustronny. Oprócz tego wspomniane rozwiązanie umożliwia przesył danych z prędkością do 5 Gbit/s, czyli aż o 10 razy szybciej niż ma to miejsce w przypadku standardowego USB 2.0.

Lekki, smukły, funkcjonalny

ASUS Transformer Book Flip TP200 posiada 11,6-calowy wyświetlacz w technologii IPS, gwarantujący szerokie kąty widzenia. Jest lekki, a zarazem smukły – waży 1,2 kg i ma 18,45mm grubości. Dzięki obracanemu ekranowi jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających urządzenia do zarówno komfortowej pracy, jak i rozrywki w każdym miejscu. Przemyślana konstrukcja TP200 i wysokiej jakości materiały użyte do jego produkcji sprawiają, iż wygląda on nie tylko bardzo elegancko, ale jest również odporny na zarysowania.

Wydajny akumulator

ASUS Transformer Book Flip TP200 został wyposażony w akumulator zapewniający użytkownikowi aż osiem godzin pracy urządzenia na jednym ładowaniu baterii. Dzięki temu będziemy mogli w pełni cieszyć się wszelakimi dobrodziejstwami jakie niesie ze sobą TP200 bez obaw, że brak energii elektrycznej zaburzy naszą pracę czy relaks.

Cena i dostępność

Zaprezentowany ASUS Transformer Book Flip TP200 jest już dostępny w sprzedaży w granatowej wersji kolorystycznej, w cenie 1399 zł.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *