Menu Zamknij

Internet UPC przyspiesza do 600 Mb/s. Nowa oferta dla firm od UPC Biznes z superszybkim Internetem – pobieranie danych do 600 Mb/s, wysyłanie do 30 Mb/s

Dziś startuje nowa oferta superszybkiego Internetu dla Małych Firm od UPC Polska o prędkości pobierania do 600 Mb/s (przy szybkości wysyłania 30 Mb/s). To jeden z elementów przyjętej przez UPC Biznes strategii zakładającej oferowanie przedsiębiorcom najszybszego i najbardziej stabilnego Internetu w odpowiedzi na coraz większe wymagania polskiego biznesu i rosnącej w szybkim tempie konkurencyjności polskiej gospodarki.

1Cyfryzacja, nowe technologie, innowacyjność – to główne czynniki mające wpływ na rozwój nowoczesnych polskich firm, a tym samym na rozwój gospodarki. Trudno sobie wyobrazić budowanie ekonomicznego potencjału zarówno państw, jak i poszczególnych przedsiębiorstw bez superszybkiego Internetu.

„UPC Biznes od lat wyznacza trendy zarówno, jeśli chodzi o szybkość, jak i stabilność łącza, odpowiadając na stale rosnące oczekiwania partnerów biznesowych. Z badania zrealizowanego dla nas przez Amarach Research wynika, że dostęp do szybkiego Internetu oraz rozwój cyfrowych rozwiązań i usług to, zdaniem przedsiębiorców, fundamenty wzrostu gospodarczego’ – podkreśla Agnieszka Zawistowska, dyrektor UPC Biznes i dodaje – ‘Aż 74 proc. polskich firm spodziewa się dodatkowego wzrostu przychodów dzięki skutecznej strategii online”.

Szybszy przepływ informacji i nie tylko

Korzystanie z Internetu na wielu urządzeniach jednocześnie, konieczność stałego dostępu on-line do informacji czy kontaktu z klientami, bezpieczeństwo usług w chmurze, możliwość szybkiego przesłania dużych plików do partnerów i pracowników, czy sprawnej koordynacji pracy nad projektem z kilku miejsc – to codzienne wyzwania właścicieli małych firm. Z ich perspektywy szybkie i niezawodne łącze to podstawa działania. Nowa usług dostępu do internetu 600/30 Mb/s to propozycja, która wychodzi naprzeciw wymaganiom najbardziej innowacyjnych przedsiębiorców, dając im jeszcze bardziej zaawansowane narzędzia do usprawnienia codziennych zadań.

Internet 600 Mb/s jest dostępny obecnie w 7 miastach i jego zasięg będzie stopniowo poszerzany.

Gwarancja satysfakcji

UPC Biznes daje swoim klientom możliwość sprawdzenia produktów w codziennej pracy. Gwarantuje satysfakcję lub możliwość rozwiązania umowy w ciągu 60 dni, bez konieczności zwrotu rabatów. Dzięki temu Klient ma możliwość zweryfikowania obietnicy złożonej przez UPC Biznes, w zakresie niezawodności i wysokich parametrów produktów.

W ofercie UPC Biznes znajduje się również unikalna usługa Gwarancja SLA, w ramach której firma zobowiązuje się do usunięcia awarii w ciągu nawet 6 godzin od zgłoszenia.

Więcej informacji na temat promocji dostępnych jest na stronie: http://biznes.upc.pl/

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *