Menu Zamknij

Projektor Casio XJ-V2 – 3000 ANSI lumenów w bardzo dobrej cenie!

Casio XJ-V2 to kolejna już propozycja japońskiego producenta, która łączy zalety technologii LASER&LED z bardzo przystępną ceną. Po znakomicie przyjętym, pierwszym z serii – Casio XJ-V1 przyszedł czas na kolejne urządzenie, które dołącza do portfolio. Atutem najnowszego projektora jest wysoka jasność na poziomie 3000 ANSI lumenów co w przypadku projektora dedykowanego do biznesu i edukacji ma kluczowe znaczenie.

Casio_XJ-V1_LZastosowanie rewolucyjnej technologii LASER&LED sprawia, że projektora można używać przez 20 000 godzin bez konieczności wymiany źródła światła. Diody LED – w przeciwieństwie do tradycyjnych lamp – nie tracą szybko mocy, a co za tym idzie projektor przez większość czasu eksploatacji oferuje jasność na tym samym poziomie.

Casio XJ-V2 jest dostępny w cenie 3399 PLN brutto.

Projektory Casio XJ-V1 i XJ-V2 produkowane są w Japonii przez Yamagata Casio Co., Ltd. Doświadczenie firmy oraz zawansowane technologie produkcyjne są gwarancją najwyższej jakości oferowanych urządzeń.

Bliższe informacje www.bezlampowe.pl

Podstawową zaletą wszystkich projektorów Casio jest zastąpienie tradycyjnej lampy wyładowczej nowym, ekologicznym i bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Źródło światła zastosowane w tych urządzeniach oparte jest na diodach LED i laserze. Casio XJ-V2 charakteryzuje niezwykle niskie zużycie energii. Producent deklaruje, że jest ono nawet o połowę niższe od zapotrzebowania projektora z tradycyjną lampą wyładowczą o porównywalnych parametrach. Urządzenie nie tylko nie wymaga wymiany lampy, ale także i filtrów – jest w obudowie odpornej na kurz. Wszystko to składa się na niski całkowity koszt użytkowania (TCO).

Casio XJ-V2 jest łatwy w montażu – bez trudu można go zainstalować z wykorzystaniem często istniejącego już uniwersalnego uchwytu. Projektor jest gotowy do pracy natychmiast po zakupie.

Pełną jasność osiąga już po 5 sekundach od włączenia. Wyłącza się natychmiast bez długotrwałego chłodzenia. Co podnosi jego walory użytkowe związane z łatwością przenoszenia i natychmiastową gotowością do pracy.
Casio przyczynia się do zmniejszenia obciążenia środowiska naturalnego przez kontrolę zużycia energii elektrycznej oraz brak stosowania rtęci.

Jasność: 3000 ANSI Lumenów
Źródło światła: Laser & LED Hybrid (o długości życia około 20 000 godzin).
Technologia DLP
Kontrast 20.000:1
Rozdzielczość XGA (1,024 × 768)
Zoom 1.1x
Złącza VGA oraz HDMI, sterowanie przez RS-232C
Zużycie energii do 130W w trybie Eko, oraz do 140W w trybie standardowym
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) 269,5 x 269,5 x 88.5 mm
Gwarancja przy użytkowaniu do 12h dziennie: 3 lata na projektor i 5 lat na źródło światła (do 10.000 godzin).

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *