Menu Zamknij

Kinowa gwiazdka od IPLI

W największej telewizji internetowej IPLA sypnęło prezentami! Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia na użytkowników IPLI czeka bezpłatna filmowa paczka składająca się z 10 tytułów. Wystarczy wejść na stronę www.ipla.tv lub do aplikacji IPLA na wybranym urządzeniu, by do 31 grudnia br. cieszyć się świątecznym seansem w gronie najbliższych.

6W gwiazdkowym zestawie znajdują się: „Biała i Strzała podbijają kosmos”–zwariowana animacja, do której swych głosów użyczyli Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska, Kabaret Ani Mru-Mru oraz Tomasz Lis;„Wałęsa. Człowiek z nadziei”, czyli obowiązkowa,nie tylko dla wielbicieli historii, pozycja, w której w główną, tytułową rolę wcielił się Robert Więckiewicz, a partnerują mu m.in. Agnieszka Grochowska, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka czy Maciej Stuhr;polski kryminał pt. „Sęp” z Michałem Żebrowskim, Danielem Olbrychskim, Pawłem Małaszyńskim, Anną Przybylską oraz Piotrem Fronczewskim;„Francuski numer” w reżyserii Roberta Wichrowskiego, w którym Karolina Gruszka wyrusza w podróż pełną niespodzianek, a towarzyszą jej Jan Frycz, Jakub Tolak, Maciej Stuhr, Robert Więckiewicz, Piotr Borowski i Marcin Dorociński; „Półmrok” w reżyserii Craiga Rosenberga (twórcy „Po zachodzi słońca”, „Nieproszonych gości” i„Uśpionych”), gdzie zachwycająca DemiMoor wcielasię w rolę pisarki thrillerów, która, szukając ukojenia, trafia do miejsca prowadzącego na skraj obłędu;„Pułapka” Davida Slade’a(znanego m.in. z „Sagi Zmierzch: Zaćmienie” i seriali: „Breaking Bad” oraz „Hannibal”) porusza kontrowersyjny temat bezpieczeństwa w sieci; wielbicielom twórczości Henryka Sienkiewicza przypadnie do gustu „Quo vadis” w reżyserii Jerzego Kawalerowicza,do którego muzykę skomponował zdobywca Oscara – Jan A.P. Kaczmarek;Rosję na początku XVII wieku ukaże dramat historyczny Władimira Chotinienki pt. „Rok 1612”z Michałem Żebrowskim;obsypana nagrodami (21 wygranych statuetek, w tym m.in. 2 Orły, 8 Złotych Lwów i 5 Złotych Kaczek) „Sala Samobójców” Jana Komasy z Jakubem Gierszałem, Romą Gosiąrowską, Agatą Kuleszą i Krzysztofem Pieczyńskim przybliży skomplikowane relacje wrażliwego Dominika z otaczającym go światem;komedia obyczajowa Michała Kwiecińskiego (twórcy „Miasta 44”, „Katynia” i „Kronik domowych”)pt. „Statyści”, nagrodzona 6 statuetkami oraz 7 nominacjami, w zabawny sposób obali stereotypy związane z kulturą i charakterem Polaków.

Świąteczny prezent od IPLI dostępny jest na tabletach, smartfonach, laptopach, w Smart TV, a także na dekoderach Cyfrowego Polsatu podłączonych do Internetu.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *