Menu Zamknij

UPC wprowadza TV4HD, Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD i Polsat Play HD

Od dziś klienci Telewizji Cyfrowej UPC mogą oglądać cztery kanały TV4HD, Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD i Polsat Play HD w jakości HD. Dzięki temu, klienci UPC mają dostęp aż do 78 kanałów w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Tym samym, UPC Polska jest liderem w ilości kanałów HD wśród największych operatorów kablowych w Polsce. Polsat Play HD będzie dostępny w pakiecie Max, a TV4HD, Polsat 2 HD i Polsat Cafe HD w Max i Select.

UPC_FB_nowe-kanaly-HD_004-730x300UPC Polska stawia na rozrywkę w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. W tym roku operator uruchomił 25 nowych programów w jakości HD. Teraz klienci mają wybór aż 78 kanałów w najwyższej jakości. W UPC Polska wszyscy klienci korzystają już z dekoderów HD, wycofane zostały też dublujące się kanały w jakości SD.

Polsat 2 HD to kanał dla tych, którzy kochają polskie seriale. Widzowie znajdą tu m.in. kultowe seriale „Świat według Kiepskich” i „13 Posterunek” oraz wszystkie odcinki „Miodowych lat”, które można zobaczyć wyłącznie w Polsat 2. Polsat Cafe HD to kanał tematyczny skierowany do kobiet, tworzony przez kobiety i o kobietach. Magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, reality show, a także najciekawsze filmy dokumentalne z całego świata. Na antenie pojawił się też premierowy cykl autorstwa Grzegorza Łapanowskiego „Misja stołówka”, który ma na celu zrewolucjonizowanie szkolnych punktów żywienia oraz kontynuacja „Grzeszków na widelcu”, gdzie aktorka Ania Guzik demaskuje żywieniowe mity, podpowiada jak jeść zdrowiej i kupować rozsądniej. Nie mogło też zabraknąć uwielbianych przez widzów „Gwiazd na dywaniku” z bezwzględnie szczerym duetem Horodyńska-Jacyków. Polsat Play HD to kanał o profilu dokumentalno-rozrywkowym, skierowany do mężczyzn. W Polsat Play można zobaczyć produkcje o tematyce historycznej, wojennej i kryminalnej. Najpopularniejszym tytułem jest serial dokumentalny „Chłopaki do wzięcia” autorstwa Ireny i Jerzego Morawskich, który w samym tylko sezonie wiosennym 2015 (premierowe odcinki oraz powtórki poprzednich sezonów) obejrzało łącznie 6 mln widzów. Od grudnia Polsat Play rozpoczął emisję kolejnego cyklu dokumentalnego tych autorów – „Drwale”. Ostatnim wprowadzanym kanałem jest  Czwórka HD (TV4 HD). To kanał oferujący pełen wachlarz telewizyjnej rozrywki: różnorodne polskie i zagraniczne programy, popularne seriale, bogaty wybór filmów fabularnych, animacje dla dzieci oraz najlepsze pozycje dokumentalne i popularnonaukowe. Stacja może pochwalić się m.in. chętnie oglądanym programem popularnonaukowym w Polsce – „Galileo”, a także odnoszącym sukcesy pasmem popołudniowym, którego hitem stał się serial „Policjantki i Policjanci”.

Polsat 2 HD można znaleźć na dekoderach Horizon i KAON na pozycji 104, Mediabox- 150. Polsat Cafe HD kolejno na 403 i 155  . Z kolei Polsat Play HD na 404 i 560 , a TV4 HD na wszystkich dekoderach na pozycji 4.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *