Menu Zamknij

UPC promuje treści na żądanie przy współpracy z YouTuberami

UPC Polska, oferujące najlepszą domową rozrywkę, nawiązało współpracę z trzema znanymi YouTuberami – Dem 3000, Jakbyniepaczeć i Sfilmowani, którzy w ramach współpracy będą recenzować filmy oraz seriale dostępne w bibliotekach UPC NA ŻĄDANIE oraz MyPrime, w tym m.in. treści udostępnione w ramach otwartego okna w MyPrime dla klientów Telewizji Cyfrowej UPC.

yt_erzy-730x300UPC Polska od lat stawia na rozwój  treści na żądanie, pragnąc, aby klient miał do nich coraz swobodniejszy dostęp – dzięki temu sam decyduje, co i kiedy chce oglądać, bez limitu i bez przerw na reklamę. W grudniu specjalnie dla klientów Telewizji Cyfrowej UPC bogata biblioteka filmów i seriali My Prime jest dostępna bez dodatkowych opłat na promocyjnych. Klienci mogą obejrzeć m.in. takie nowości, jak kultowy „Latający Cyrk Monty Pythona”, „Piraci”, „Spartakus”, „Battle Creek”, czy „CSI Cyber”.

W ramach współpracy z UPC filmy i seriale recenzować będą:

  • Sfilmowani – to trzy różne spojrzenia na kino. Autorzy jednego z najlepszych w Polsce kanałów dyskusyjnych na temat filmów i seriali. Rozmawiają i oceniają filmy na sali kinowej, tuż po napisach końcowych.
  • Jakbyniepaczeć – to autorski kanał na polskim YouTube poświęcony wyłącznie dobrym serialom. W swoich programach Kaja i Janusz opowiadają o najciekawszych serialowych nowościach i klasykach gatunku. Recenzują, polecają, mówią o historii telewizji i zdradzają tajniki pracy na planie. Opowiedzą w swoim materiale jak przetrwać święta, ale nie tylko.
  • Dem3000 – prowadzi cykl Kinowy Ekspres, w którym co tydzień opowiada o najnowszych premierach kinowych. Na jego kanale można również znaleźć recenzje poszczególnych filmów i niekiedy szersze opracowania tematów związanych ze światową kinematografią. Dem będzie recenzował filmy dostępne na co dzień w UPC NA ŻĄDANIE.

Zobacz pierwszy materiał od Sfilmowanych:

Czym jest My Prime?

– to biblioteka ponad 2000 filmów i seriali.

– dostęp do treści za pomocą jednego guzika – wystarczy na pilocie wybrać VOD lub On Demand

– comiesięczna aktualizacja z nowymi tytułami filmów i seriali

– dostęp bez limitów i bez przerw na reklamy

Czym jest UPC NA ŻĄDANIE?

– to ponad 5000 programów, w tym ponad połowa bezpłatnych pozycji

– to ponad 1000 filmów, setki produkcji dokumentalnych oraz odcinków seriali w najwyższej jakości HD

– 80 darmowych koncertów muzycznych w jakości HD

– 20 kanałów na żądanie

– filmowe hity tuż po kinowej premierze za połowę ceny biletu kinowego

– oglądanie po naciśnięciu na pilocie – bez czekania i wysyłania SMS-ów

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *