Menu Zamknij

Acer prezentuje ośmiocalowy rodzinny tablet

Kids Center charakteryzuje się uproszczonym interfejsem użytkownika, sprawdzonymi treściami odpowiednimi dla dzieci i ochroną rodzicielską

Acer_Tablet_Iconia One 8 (B1-850) White_01Acer zaprezentował Iconia One 8 (B1-850), ośmiocalowy tablet dla rodzin, dzieci lub początkujących użytkowników. Niezwykle przystępny cenowo tablet z Androidem pozwala na przeglądanie sieci, odtwarzanie filmów i granie w proste gry, a aplikacja Acer Kids Center to przyjazny dla dziecka interfejs i kontrola rodzicielska.

Iconia One 8 (B1-850) posiada ośmiocalowy wyświetlacz HD IPS, zapewniającym jasny i żywy obraz o szerokim kącie widzenia. Tablet działa pod kontrolą systemu Android 5.1. Wyposażony jest w baterię zapewniającą pracę przez 9 godzin[1], czterordzeniowy procesor MediaTek, tylną kamerę o rozdzielczości 5MP, przednią kamerę o rozdzielczości 2MP, 1GB pamięci RAM DDR3L, 16GB pamięci wewnętrznej i gniazdo microSD obsługujące karty o pojemności do 128GB. Nowa Iconia One 8 jest dostępna w wersji z białą lub czarną obudową.

Acer Kids Center

Iconia One 8 (B1-850) posiada aplikację Kids Center, o uproszczonym interfejsie użytkownika przyjaznym dla dzieci. W aplikacji można znaleźć sprawdzone treści, w tym filmy, gry, książki i strony internetowe. Zawiera ona także funkcje kontroli rodzicielskiej, takie jak blokowanie dostępu do niezatwierdzonych treści, sprawdzanie treści przed udostępnieniem ich dziecku, czy nawet ustawienie dziennego czasu użytkowania tabletu.

[1]Rzeczywisty czas pracy baterii jest różny w zależności od specyfikacji produktu, ustawień komputera i uruchomionych aplikacji lub funkcjonalności. Maksymalna długość czasu pracy wszystkich baterii ulega skróceniu pod wpływem czasu i użytkowania.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *