Menu Zamknij

Nowy Chromebook Acer o przekątnej wyświetlacza 11,6 cala to mobilność w doskonałym stylu

Acer wprowadził nowy model z linii Chromebook 11, o wytrzymalszej konstrukcji, zapewniający doskonałą pracę na co dzień, także w ruchu, dzięki swej poręczności.

Acer_Chromebook_11_02Mobilność oraz wysokiej klasy wytrzymała konstrukcja

Klapa Chromebooka 11 posiada niejednolitą fakturę wykonaną za pomocą nanotechnologii, która sprawia, że urządzenie doskonale wygląda, jest przyjemne w dotyku i bardziej wytrzymałe. Chromebook 11 został wzmocnionyby sprostać pracy w trudnych warunkach. Urządzenie wytrzyma do 60kg siły nacisku na klapę, a rogi zniosą bez uszczerbku upadek z wysokości do 60cm. Wzmocniona obudowa oznacza także większą odporność na zaginanie i nacisk.

Smukły i poręczny Acer Chromebook 11 jest idealny do użytku w każdym zastosowaniu – w domu,w szkole, w pracy i w ruchu. Jego grubość to 18,6 mm, a waga to zaledwie 1,1 kg.

Acer Chromebook 11 ma wyświetlacz o przekątnej 11,6 cala, w którym zastosowano rozwiązanie Acer ComfyView, pozwalające redukować odblaski, co zmniejsza zmęczenie oczu.Rozdzielczość 1366×768 to gwarancja ostrych i czytelnych tekstów oraz żywych, wyraźnych filmów i obrazów.

Wideorozmowy z Google Hangouts są wyraźne, dzięki kamerze high-dynamicrange (HDR). Wrażenia podczaswideorozmów są jeszcze lepsze dzięki dwóm głośnikom stereo i zintegrowanemu mikrofonowi, dającym pierwszorzędne efekty audiowizualne.

Niezawodność i cały dzień pracy baterii

Acer Chromebook 11 jest wydajny, dzięki czterordzeniowemu procesorowi Intel® Celeron®. Do szybszego reagowania i krótszego czasu uruchamiania przyczyniają się 2GB lub 4GB pamięci RAM oraz 16GB lub 32GB pamięci masowej eMMC. Klienci będący w ruchu będą mogli się cieszyć całym dniem pracy lub zabawy, dzięki wynoszącemu do 9 godzin czasowi pracy na baterii.(2)

Połączenie w ruchu

Dzięki szybkiemu dwuzakresowemu WiFi 2×2 MIMO 802.11ac, klienci mogą bezprzewodowo łączyć się z Internetem do trzech razy szybciej w porównaniu z 802.11n.(3) Chromebook 11 z łatwością łączy się z urządzeniami peryferyjnymi poprzez Bluetooth 4.0, USB 3.0, USB 2.0 lub porty HDMI. Użytkownicy mogą przesyłać i pobierać pliki z laptopa i mieć dostęp do mediów znajdujących się na kartach SD, dzięki wbudowanemu czytnikowi.

Acer Chromebook 11 ułatwia współpracę

Chromebooki są proste w użyciu i idealne do dzielenia się danymi przez wielu użytkowników. Klienci po prostu logują się do swoich kont na Google, by mieć dostęp do dokumentów, zakładek stron, poczty Gmail i innych informacji. Dodatkowo, Acer Chromebook 11 CB3-131 może być używany do tworzenia dokumentów, ich edytowania i współpracy , zarówno online, jak i offline w programach, takich jak Dokumenty Office .(4)

Bezpieczeństwo to kluczowa zaleta systemu Chrome, ponieważ aktualizuje się on automatycznie, by chronić użytkownika przed wciąż zmieniającymi się zagrożeniami. Za każdym razem, gdy system Chrome się uruchamia, sprawdza on integralność i aktualność plików systemowych. Ponadto, pliki użytkownika znajdujące się na urządzeniu przechowywane są na osobnej partycji, by były bezpieczne. Wielu klientów woli przechowywać wszystkie pliki na Google Drive(4), który zabezpiecza pliki, dokumenty i zdjęcia w chmurze i zapewnia, że najbardziej aktualna wersja pliku lub dokumentu jest zawsze dostępna i bezpieczna, nawet w przypadku utraty lub kradzieży urządzenia. Ponadto, funkcja Supervised Users pozwala wprowadzić dzieci w świat Internetu w bezpieczny i kontrolowany sposób.

Modele, dostępność i cena

Acer Chromebook 11 (CB3-131) będzie dostępny w marcu 2016 z 16GB lub 32GB pamięci masowej eMMC oraz 2GB lub 4GB RAMu.(4)

——————————————————————-

  1. Czas pracy baterii może się różnić w zależności od użytkowania. Rzeczywisty czas pracy baterii jest różny w zależności od specyfikacji produktu, ustawień komputera i uruchomionych aplikacji lub funkcjonalności.  Maksymalna długość czasu pracy wszystkich baterii ulega skróceniu pod wpływem czasu i użytkowania.
  2. Oparty na wstępnej specyfikacji IEEE 802. Rzeczywista prędkość będzie się różnić w zależności od zasięgu, prędkości połączenia, rozmiaru sieci i innych czynników. Do trzech razy szybszy, porównując 802.11ac z 802.11n.
  3. Więcej informacji o Google Drive na urządzeniach Chrome: https://support.google.com/chromebook/answer/2703646?p=driveoffer&rd=1
  4. Dostępna pojemność jest różna: (MB = 1 milion bajtów; GB = 1 miliard bajtów)

 

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *