Menu Zamknij

ASUS ROG GX700 – pierwszy na świecie gamingowy notebook chłodzony cieczą  

Najnowszy procesor Intel Skylake szóstej generacji, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX980z 8GB VRAM, ekran pracujący w rozdzielczości 4K oraz specjalny system chłodzenia cieczą. ASUS ROG GX700 to zaawansowany notebook stworzony z myślą o najbardziej wymagających graczach, którzy nie uznają kompromisów.Jego zaprojektowany od podstaw profesjonalny system chłodzenia cieczą i ponadczasowe wzornictwo sprawiają, że żaden fan gamingowych laptopów nie przejdzie obok niego obojętnie.

GX700_front_ze_stacjaROG Hydro Overclocking System

Dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia cieczą ROG Hydro Overclocking System, ASUS GX700 jest w stanie w pełni wykorzystać możliwości zaimplementowanych na jego pokładzie podzespołów. Wszystko za sprawą pompy, która pozwala na cyrkulację płynu chłodzącego wokół elementów generujących ciepło wewnątrz notebooka. Po schłodzeniu laptopa, płyn ponownie kieruje się do modułu chłodzenia, w którym z pomocą dwóch radiatorów wytrąca się ciepło, po czym ciecz znowu wędruje do wewnętrznej części urządzenia. Co ważne, zaawansowane opatentowane połączenie poszczególnych modułów sprawia, że płyn podczas przepływu nie wycieka.

Ponadto,ciecz chłodząca zastosowana w GX700 gwarantuje ochronę przed korozją wszystkich elementów wewnętrznych oraz materiałów takich jak glin, żelazo, stal czy miedź. Dzięki zastosowaniu dobrego inhibitora, użytkownik nie musi stosować dodatkowych substancji ochronnych przed erozją kawitacyjną.

 Niesamowite możliwości overclockingu

Notebook ASUS ROG GX700 został wyposażony w najwydajniejsze podzespoły dostępne na rynku. Producent zdecydował się na implementację zaawansowanego procesora Intel Skylake i karty graficznej NVIDIA GeForce GTX980. Dzięki profesjonalnemu systemowi chłodzenia cieczą, użytkownik może dodatkowo zwiększyć wydajność procesora aż o 48% (ok. 31% z aktywnym BClock) i podnieść częstotliwość taktowania każdego rdzenia z 3.2GHz do 4.0GHz. Z kolei pamięci RAM DDR4 również może zostać solidnie podkręcona – aż o 43% (z 2133MHz do 2800MHz), nadając tym samym notebookowi wydajności, niczym nie ustępującej tradycyjnym desktopom.

Niezapomniane gamingowe doznania z ekranem 4K UHD

O ile obecnie dostępne na rynku gamingowe notebooki są w stanie płynnie odtworzyć materiał wideo w jakości 4K, o tyle nie radzą sobie z osiągnieciem zadowalającej płynności w grach. ASUS ROG GX700 jest pierwszym na świecie laptopem, który dostarczy graczom niezwykłych wizualnych doznań podczas eksploracji wirtualnych światów najnowszych produkcji growych.

Dodatkowo zintegrowana technologia monitorowa NVIDIA G-Sync za pomocą synchronizacji częstotliwości odświeżania obrazu wyświetlacza z zamontowanym w urządzeniu układem GPU gwarantuje najszybszą i najbardziej płynną rozgrywkę.

Bezkompromisowa wydajność w domu i w podróży

Dzięki wysokim możliwością podkręcania, procesorowi Intel Skylake, karcie graficznej NVIDIA GeForce GTX980 z NVIDIA G-Sync oraz systemowi chłodzenia ROG Hydro Overclocking System, ASUS GX700 wznosi mobilny gaming na wyższy poziom.

Firma ASUS udostępnia graczom najwydajniejszą przenośną platformę do gier wideo w ekstremalnej jakości 4K UHD. W notebooku GX700, wysoka wydajność doskonale komponuje się z niebanalnym wzornictwem. Najnowszy laptop ASUS-a posiada smukłą i lekką konstrukcję, która sprawia, że urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i podczas podróży. 

Specyfikacja techniczna
Procesor Intel Core i7-6820HK, z możliwością podkręcenia do 4.0GHz
Chipset Mobile Intel CM236
System operacyjny Windows 10 / Windows 10 Professional
Pamięć RAM DDR4 2400, z możliwością podkręcenia do 2800MHz, max 64GB
Wyświetlacz 17.3” ekran Full HD (1920 x 1080) IPS z NVIDIA G-SYNC

17.3” ekran4K UHD z NVIDIA G-SYNC (dostępny w Q1 2016)

Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 980 z 8GB GDDR5 VRAM
Wbudowana pamięć M.2 PCIe x4  NVMe 512GB*2 RAID0

M.2 PCIe x4 NVMe 256GB*2 RAID0

Kamera Wbudowana kamera HD z mikrofonem kierunkowym
Stacja dokująca ROG Hydro Overclocking System
Zasilanie Sam notebook – 180W

Notebook z ROG Hydro Overclocking System – 330W

Wymiary 429 mm x 309 mm x 33 ~ 35 mm
Waga 3.6kg (zośmiokomorowąbaterią); 4.8kg (ze stacją dokującą – ROG Hydro Overclocking System)
Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *