Menu Zamknij

Bezprzewodowe słuchawki MXH-WL1000

Słuchawki MXH-WL1000 to nowy produkt marki Maxell dostępny na polskim rynku. Bezprzewodowy zestaw stereo UHF, charakteryzuje się wysokiej jakości wykonaniem oraz zasięgiem do 25 metrów od źródła dźwięku.

35047215-3Konstrukcja słuchawek oparta jest o dynamiczne neodymowe przetworniki charakteryzujące się pasmem przenoszenia zawartym w przedziale 20Hz – 20kHz.

Na lewej zewnętrznej muszli producent umieścił panel sterowania, na którym znajdują się przyciski play, pauza, zmiany głośności i zmiany odtwarzanego utworu. W lewej muszli znalazło się również miejsce na złącze mikrofonowe oraz AUX. Prawa muszla wyposażona została natomiast w port USB, do którego bezpośrednio można podłączyć np. odtwarzacz MP3.

Regulowany pałąk składa się z dwóch części: wewnętrznej aluminiowej, która chroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zewnętrznej, wykonanej z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Producent zadbał także o wygodę użytkowania. Zarówno muszle słuchawek, jak i górna część pałąka, wyściełane zostały miękką gąbką oraz pokryte skórą, co jest szczególnie ważne dla osób przyzwyczajonych do wielogodzinnego grania lub słuchania muzyki.

Model objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Sugerowana cena: 399 zł

Specyfikacja:

Pasmo przenoszenia:    20Hz – 20kHz

Głośniki:                             35mm

Magnes:                             Neodymowy

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *