Menu Zamknij

TP-LINK wprowadza na rynek serię smartfonów Neffos C5

Firma TP-LINK oficjalnie ogłosiła wprowadzenie na rynek telefonu komórkowego Neffos i opublikowała szczegółowe dane techniczne serii Neffos C5, czyli wiodącej generacji smartfonów TP-LINK.

Neffos C5, a pioneering smartphone developed by TP-LINK, makes its debut on www.neffos.com (PRNewsFoto/TP LINK)

Trio modeli w serii Neffos charakteryzuje się wysoką prędkością przetwarzania, dużą pojemnością, dobrym aparatem oraz programem wielowątkowym smart działającym w tle, co w efekcie zapewnia zrównoważone i satysfakcjonujące użytkowanie urządzeń.

Model Neffos C5 wyposażony jest w czterordzeniowy procesor 64-bitowy, 16 GB pamięci ROM oraz 2 GB pamięci RAM, a także posiada wbudowany aparat z trybem inteligentnym i 30 filtrami artystycznymi.

Natomiast model C5 Max z 5 i pół calowym wyświetlaczem FHD IPS zapewnia przejrzystą jakość obrazu widoczną w najdrobniejszym szczególe i odcieniu pod każdym kątem. Urządzenie wyposażone jest w tylni aparat o rozdzielczości 13 MP oraz przedni aparat o rozdzielczości 5 MP. Duża przesłona tylnego aparatu F2.0 umożliwia robienie oszałamiających zdjęć w dowolnej chwili.

W modelu C5L znalazło się 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci ROM oraz możliwa jest instalacja do 32 GB dodatkowej pamięci SD. Urządzenie wyposażono w tylni aparat o rozdzielczości 8 MP oraz przedni o mocy 2 MP.

Poprzez swoje wzornictwo seria Neffos uosabia piękno prostoty. Podkreślony jest przede wszystkim oryginalny kolor wykorzystanych materiałów oraz ich tekstura, co uzyskano przez wprowadzenie kompozytów poliwęglanu. Ponadto zoptymalizowana krzywizna krawędzi, fazowanie i specjalna tekstura CD na bocznym przycisku zapewniają lepszą chwytność.

„Neffos to nowa przygoda TP-LINK, dzięki której chcemy urozmaicić styl życia naszych klientów. Spodziewamy się, że wyniki serii na rynku globalnym posłużą za wyznacznik przy tworzeniu kolejnych, lepszych produktów w przyszłości – skomentował Justin Tu, wiceprezes firmy TP-LINK. – Nasza filozofia Smart & Simple przejawia się we wszystkich tworzonych przez nas produktach, których celem jest ułatwienie życia naszym klientom. TP-LINK dalej będzie budować styl życia smart”.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.neffos.com

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *