Menu Zamknij

Xiaomi Mi 5 w Polsce – rusza przedsprzedaż w Xiaomi4you.pl

Xiaomi4You.pl rozpoczyna przedsprzedaż flagowego smartfona Xiaomi Mi5, który będzie miał oficjalną premierę 24 lutego 2016 r. Oznacza to, że wkrótce fani marki Xiaomi w Polsce będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty oraz profesjonalnego serwisu tych urządzeń.

2Xiaomi4you.pl jest pierwszym firmą udostępniającą Xiaomi Mi5 w przedsprzedaży. Nowy smartfon będzie oficjalnie zaprezentowany podczas specjalnego wydarzenia przygotowywanego przez producenta 24 lutego 2016 r. Relacja z tego wydarzenia będzie do obejrzenia na stronie Xiaomi4you.pl. W specjalnej sekcji na naszej stronie podamy też takie szczegóły jak cena, terminy dostaw i sposoby realizacji zamówień.

Już teraz ruszają zapisy. Wystarczy wypełnić formularz pozostawiając podstawowe informacje kontaktowe.

W chwili rozpoczęcia sprzedaży Xiaomi4you.pl przekaże wszystkim zainteresowanym szczegóły specjalnej oferty dla polskich miłośników marki. Xiaomi Poland zapewnia, że Mi5 będzie dostępny w Polsce już w pierwszych tygodniach po oficjalnym rozpoczęciu sprzedaży tych smartfonów w Chinach.

Osoby zainteresowane modelem Mi5, które wypełnią formularz, jako pierwsze otrzymają pełną specyfikację techniczną produktu i będą mogły zamówić urządzenia objęte pełną gwarancją serwisu w Polsce.

Producent zapowiedział m.in. zastosowanie super wydajnego, czterordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 820, czyli jednego z najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych wśród urządzeń mobilnych na świecie.

Tych, którzy nie chcą czekać do premiery, zapraszamy do programu przedsprzedaży Mi5.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *