Menu Zamknij

Acer przedstawia nową serię smartfonów Liquid Zest

Firma Acer przedstawiła serię Liquid Zest, złożoną ze smartfonów Liquid Zest i , zaprojektowanych dla wszystkich, którzy pragną doskonale połączyć swoje życie towarzyskie z aktywnym trybem życia. Acer stworzył serię Liquid Zest z myślą o wielbicielach mediów społecznościowych, pragnących słuchać muzyki i komunikować się z przyjaciółmi z dowolnego miejsca. Smartfony działające na platformie Android 6.0 są proste w obsłudze i łatwo je dostosować do własnych preferencji.

Liquid-Zest-(Z525-Z528)_Metallic-Black_01Stworzone do życia w mieście

Konstrukcja smartfonów Liquid Zest i Liquid Zest 4G jest niezwykle funkcjonalna i kompaktowa. Obudowa jest dostępna w odcieniach Midnight Black i Daylight White. Te kompaktowe telefony oferują najlepszy wyświetlacz, obsługę audio i wydajne aparaty w przystępnej cenie dla wszystkich łowców przygód.

Doskonałość w dziedzinie techniki

Smartfony Liquid Zest są wyposażone w 5-calowy wyświetlacz HD IPS wykonany w technologii Zero Air Gap. Pozwala ona na usunięcie powietrza z obszaru pomiędzy panelem dotykowym i modułem LCD, redukując refleksy światła i zwiększając komfort czytania w świetle dziennym. Seria Liquid Zest korzysta także z technologii On-Cell Touch, dzięki której warstwa dotykowa przeniesiona jest na zewnętrzną, szklaną powierzchnię ekranu, pozwalając na wyeliminowanie warstwy bazowej. Aplikacja Acer BluelightShield™ pozwala użytkownikowi na decydowanie jaka ilość niebieskiego światła jest wykorzystywana przy wyświetlaniu obrazów. Oba smartfony oferują rozdzielczość HD 720 x 1280.

Uchwyć swój świat

Przedni aparat 8MP F2.0 z funkcją autofocus i tylni aparat 5MP z obiektywem szerokokątnym pozwolą uchwycić najbardziej ekscytujące momenty każdej przygody. Smartfony Liquid Zest i Liquid Zest 4G wyposażone są także w funkcję kontroli lampy LED i nasycenia kolorów, dzięki czemu można w łatwy sposób skonfigurować ostrość i poziom światła. Główny aparat wyposażony jest w obiektyw szerokokątny o polu widzenia 85 stopni.

Przyjemność słuchania

Technologie DTS® Sound Studio zastosowana w smartfonie Liqud Zest i DTS HD Premium Sound w smartfonie Liquid Zest 4G pozwalają uzyskać efekt dźwięku przestrzennego w dowolnym miejscu. Użytkownicy mogą cieszyć się z wysokiej jakości audio, z głębią dźwięku i czystymi wokalami.

Obudź w sobie naturę gracza

Na obu smartfonach z serii Liquid Zest zainstalowano aplikację Acer GameZone. Sięgaj po najpopularniejsze gry i baw się z przyjaciółmi.

Ceny i dostępność

Smartfony z serii Acer Zest będą dostępne na polskim rynku w kwietniu, w cenie od 499 PLN.Smartfon Liquid Zest 4G dostępny będzie w Polsce w maju, w cenie od 649 PLN.

Dokładne specyfikacje, ceny i dostępność produktów zależą od danego regionu.Więcej informacji o dostępności, specyfikacjach i cenach produktów na wybranym rynku można uzyskać kontaktując się z najbliższym przedstawicielem Acer przez stronę www.acer.com.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *