Menu Zamknij

OKI Europe oferuje nowy wymiar kolorowego druku dzięki wprowadzeniu na rynek drukarki wyposażonej w tonery neonowe

OKIEuropeLtd wraz z premierą nowej, kolorowej drukarki Pro6410 NWT (NeonColor) i wprowadzeniu wielokrotnie nagradzanej[1]technologii białego tonera do swojej gamy drukarek graficznych z edycji Pro Series, przenosi drukowanie na kolejny poziom w branży kreatywnej oraz zakładach poligraficznych.

Pro6410_NeonColorUmożliwiając drukowanie wyjątkowo jaskrawych, przykuwających oko fluorescencyjnych projektów na nośnikach do stosowania na praktycznie każdej powierzchni, kolorowa neonowa drukarka Pro6410 uwalnia projektowanie graficzne od ograniczeń standardowej gamy kolorów CMY.

Drukarnie i pracownie graficzne mogą stosować jej unikalne cechy do tworzenia fluorescencyjnych efektów zarówno na jasnym, jak i ciemnym tle, z dodatkową opcją wykorzystania neonowego białego tonera jako znaku zabezpieczającego, widocznego wyłącznie w czarnym świetle UV.

To połączenie niezwykłej wielofunkcyjności z szerokim spektrum żywych kolorów powoduję, że ta kolorowa neonowa drukarka Pro6410 od OKI zapewnia szybki dostęp do nowych źródeł przychodów w dziedzinie dekorowania odzieży i produktów, personalizacji, pakowania i wykonywania próbnych wydruków, w punktach sprzedaży, a także w zakresie oznakowań i materiałów informacyjnych umieszczanych w sklepach.

Oprócz drukarki Pro6410NeonColor, OKI Europe rozszerza też swoją gamę drukarek Pro Series, dedykowaną branży graphicarts, o nowe modele Pro7411WT i Pro9420WT. Seria ta wzbogaca się więc o nowe modele drukarek wyposażonych w wielokrotnie nagradzaną technologię białego tonera Oki.

Te szybkie i niedrogie rozwiązania uwalniają potencjał twórczy i handlowy. Dodatkowo łącząc w sobie druk cyfrowy LED High Definition z technologią białego tonera, zapewniają poziom wydajności, który normalnie byłby możliwy do uzyskania tylko z użyciem  drogich urządzeń produkcyjnych.

Elastyczność w zakresie drukowania, wykonywania próbnych wydruków i produkowania tych nowych rozwiązań oznacza, że mamy możliwość drukowania głębokiej bieli na szerokiej gamie kolorowych nośników, a także na innych kolorach, tworząc tym samym żywe transfery do wykorzystania na ciemnym tle.

„Te nowe drukarki wyzwolą pełny potencjał twórczy i handlowy drukarni i pracowni graficznych” – powiedział DaveWillcox, Kierownik ds. Marketingu Produktu, OKI Europe – „Kolorowa, neonowa drukarka Pro6410 to kolejna premierowa drukarka Oki zapewniająca elektryzującą konwencjonalną grafikę o żywym, fluorescencyjnym kolorze na dowolnym nośniku”.

„Jednocześnie nasze drukarki Pro7411WT i Pro9420WT zapewniają nowemu gronu przedsiębiorstw bezpośredni dostęp do wielokrotnie nagradzanej technologii białego tonera, umożliwiającej krótkie cykle produkcyjne materiałów ekspozycyjnych, wykonywanych na zamówienie artykułów papierniczych, koszulek i towarów”.

„Stanowi to element nieustannego dążenia OKI Europe do innowacyjności, która tworzy nowe, praktyczne i dochodowe możliwości dla klientów”.

Drukarki Pro6410 NWT i Pro7411WT oferują możliwość druku na różnorodnych nośnikach w formacie A4 o gramaturze do 250 g/m2 i banerach o długości do 1320 mm, podczas gdy drukarka Pro9420WT rozszerza możliwości do SRA3, gramatury do 300 g/m2 oraz długości banerów do 1320 mm.

Drukarki te dołączają do przełomowej gamy drukarek OKI z edycji Pro Series stworzonych specjalnie z myślą o potrzebach branży kreatywnej i stosujących unikalną, wbudowaną cyfrową technologię graficzną.

Idealna do produkcji niskonakładowych kreatywnych wydruków, niosąca za sobą niskie koszty początkowe, gama Pro Series zapewnia ponadprzeciętną jakość druku, szybsze wprowadzenie produktu na rynek i niskie koszty eksploatacji.

Drukarki Pro Series firmy OKI Europe są przede wszystkim przeznaczone dla sektorów produkujących projekty twórcze, jak również tych o większych potrzebach w zakresie ilości wydruków, w tym dla drukarni i agencji reklamowych, projektowych i innych agencji kreatywnych.

Każda drukarka z gamy Pro Series została stworzona z myślą o oszczędności pieniędzy i wykorzystuje materiały eksploatacyjne o wysokiej wydajności, zmniejszające konieczność interwencji ze strony użytkownika i sprzyjających obniżeniu kosztów eksploatacji.

Innowacyjna gama drukarek OKI Pro Series zostanie zaprezentowana na targach Drupa 2016,wraz z nowo pozyskanymi drukarkami wielkoformatowymi.  Zapraszamy do odwiedzenia stoiska OKI, które będzie znajdować się w Hali 5, B21.

Więcej informacji na stronach www.okieurope.com i www.oki.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *