Menu Zamknij

ART: Niezniszczalne słuchawki dla najmłodszych

ART AP-T01 to słuchawki komputerowe, jednak nietypowe, bo dla najmłodszych. Skorzystają z nich przede wszystkim dzieci powyżej 3 roku życia. Nie da się ich zniszczyć, a poziom głośności jest ograniczony do 85 dB.

ARTNowość firmy ART to przewodowe, nauszne słuchawki dla dzieci. Ich maksymalny poziom głośności został ograniczony do bezpiecznej dla uszu wartości 85 dB. Czyli niewiele więcej niż w przypadku zwykłej rozmowy, gdzie głośność plasuje się w okolicach 60 dB.

Do ich produkcji wykorzystano elastyczne tworzywo, które minimalizuje ryzyko uszkodzenia. Nawet podczas bardzo intensywnego korzystania. Bez przeszkód można je skręcać i wyginać, a nawet… gryźć. W razie potrzeby, dzięki specjalnej, odczepianej nakładce, można je też dopasować do głów młodszych i tych nieco starszych dzieci.

Wyposażono je w przewód o długości 1,2 m, który powinien zapewnić wystarczającą swobodę. Na jego końcu znajduje się wtyk mini-jack, dzięki czemu słuchawki można podłączyć do każdego urządzenia.

ART AP-T01 posiadają 24-miesięczną gwarancją producenta. Ich sugerowana cena detaliczna wynosi 69 PLN. Są dostępne w kolorze niebieskim, zielonym, fioletowym oraz różowym.

Więcej informacji na temat marki ART i jej oferty produktowej można znaleźć pod adresem: www.art-multimedia.pl

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *