Menu Zamknij

Projektor ViewSonic Pro7827HD – kino domowe na świetnym poziomie w rozsądnej cenie –

ViewSonic Pro7827HD  to znakomita propozycja dla kinomanów, a także kibiców sportowych. Rozdzielczość FullHD (1920×1080) w połączeniu z technologią ViewSonic SuperColor RGBRGB ™ daje gwarancję bardzo szczegółowego obrazu ze znakomitym odwzorowaniem kolorów. Urządzenie jest zgodne z sRGB i Rec.709, a także pozwala na zaawansowaną kalibrację zgodną ze standardem ISF.

ViewSonicPro7827HD_FrontWyświetlający obraz w technologii DLP z bardzo wydajnym DarKChip3 – ViewSonic spełni też oczekiwania wielbicieli 3D wyświetlając obraz bezpośrednio z 3D Blu-ray. Łączy w sobie jasność na poziomie 2200 ANSI lumenów z kontrastem 22 000:1.

Kolejnym atutem modelu Pro7827HD jest SonicExpert ™ – czyli opatentowana technologia wzbogacania dźwięku Viewsonic. Sprawia ona, że głośnik 10W, w który wyposażone jest urządzenie może dostarczyć niezwykle wyraźny i dobrze słyszalny dźwięk.

Projektor oferuje aż trzy porty HDMI co daje możliwość połączenia większej liczby nowoczesnych źródeł obrazu. Wejście HDMI/MHL (Mobile High-Definition Link) służy do bezpośredniego łączenia (kablem) do projektora urządzenia mobilnego i wyświetlanie z niego zdjęć, filmów czy innych treści. Efektownym elementem obudowy jest bardzo funkcjonalna pokrywa na kable, która sprawdza się szczególnie przy montażu sufitowym.

ViewSonic Pro 7827HD oferuje możliwość przesunięcia obiektywu w pionie do 20%.  Jest to najlepsze narzędzie do pozycjonowania obrazu bez utraty jego jakości. Oczywiście można również skorzystać z funkcji Keystone. Przydatny może też się okazać zoom optyczny 1.3x

Projektor objęty jest dwuletnią gwarancją na urządzenie i roczną gwarancją na lampę, której żywotność w trybie ECO określana jest na 6500 godzin.

ViewSonic Pro7827HD dostępny jest w cenie 4519 zł brutto (z VAT)

 

Rozdzielczość 1.920×1.080 (FullHD)
Jasność 2.200 ANSI Lm
Kontrast 22.000 : 1
Współczynnik odległości 1.1 – 1.5:1
Zoom optyczny 1.3x
HDMI 3 (w tym 2 z obsługą MHL)
Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *