Menu Zamknij

5 ODCISKÓW PALCÓW – 5 MOŻLIWOŚCI PERSONALIZACJI – francuska marka Wiko wprowadza na rynek smartfon Ufeel

Marka Wiko przedstawia Ufeel – elegancki smartfon z technologią skanowania linii papilarnych. Najnowszy smartfon francuskiej marki został wyposażony w czytnik linii papilarnych drugiej generacji. Ufeel pozwala na przypisanie 5 odcisków palców do 5 różnych spersonalizowanych zastosowań – to zupełnie nowy sposób na korzystanie ze smartfona. Telefon został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz HD IPS z pełną laminacją, wykony przy użyciu technologii On-cell dla uzyskania lepszej czułości ekranu. Wiko Ufeel posiada także 13 MPx aparat główny z wbudowanym sensorem SONY IMX 258 oraz 5 MPx aparat z przodu. Wydajną pracę urządzenia zapewnia procesor Quad Core 1,3 GHZ wykorzystujący 3 GB pamięci RAM i 16 GB ROM z możliwością rozszerzenia do 64 GB za pomocą karty microSD.

Wiko_UFEEL_lemon-yellow-grey_przód i tył_1Ufeel, najnowszy smartfon Wiko, powstał pod wpływem prostego, ale istotnego faktu: „Do tweetowania, snapowania, lajkowania i udostępniania używamy tylko dwóch palców. A co z pozostałymi?” Dzięki wielofunkcyjnemu czytnikowi linii papilarnych, Ufeel umożliwia zarejestrowanie do 5 różnych odcisków palców, przez co uzyskasz bezpośredni i szybki dostęp do swoich ulubionych aplikacji, najczęściej używanych funkcji lub wykonasz telefon do ukochanej osoby.

Nowy Świat za dotknięciem palca!

Ufeel jest wyposażony w czytnik linii papilarnych drugiej generacji, umieszczony tuż pod wyświetlaczem, który na odblokowanie smartfona potrzebuje zaledwie 0,48 sekund. Ponadto sensor 360° rozpozna Twój palec bez względu na pozycję, w jakiej położysz go na czytniku. Co powiesz na bardziej intuicyjne korzystanie ze smartfona?

Technologia skanowania linii papilarnych zastosowana w Ufeel odblokuje Twój telefon, ale także zabezpieczy prywatne aplikacje, zdjęcia i pliki. Po prostu zdecyduj, który palec odblokuje dany element.

Poczuj moc

Z jednej strony Ufeel posiada praktyczne rozwiązania, takie jak potężny 4-rdzeniowy procesor 1,3 GHz, 3GB RAM, 16GB ROM i łączność 4G LTE, które umożliwiają szybsze pobieranie danych z sieci czy posługiwanie się kilkoma funkcjami jednocześnie. Z drugiej strony jest wyposażony w Marshmallow 6.0 i jego liczne aplikacje zapewniające rozrywkę. Dodatkowo intuicyjna nakładka Wiko UI ułatwi korzystanie z urządzenia, dzięki oryginalnym aplikacjom, możliwości szybkiego włączania muzyki, personalizacji aplikacji i zarządzaniu ustawieniami.

Piękne kształty, piękne zdjęcia

Wiko Ufeel został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz HD wykonany w technologii On-cell i CABC. Wykorzystanie rozwiązanie On-cell wpłynęło na uzyskanie szeregu udogodnień dla użytkowników takich jak: efekt cieńszej obudowy, zwiększona czułość wyświetlacza czy przedłużenie okresu pracy baterii. Z kolei technologia CABC (Content Adaptive Backlight Control) pozwala na automatyczne dopasowanie jasności ekranu dla podniesienia jakości oglądanych filmów i wyświetlanych treści.

Smartfon Wiko Ufeel posiada dwa aparaty. Główny aparat telefonu o rozdzielczości 13 MPx ma wbudowany sensor SONY IMX 258, obiektyw z pięcioma soczewkami (5P) z niebieskim filtrem optycznym i fleszem 240 LM. Natomiast przedni aparat o rozdzielczości 5 MPx został wyposażony w flesz selfie, dzięki któremu szalone portrety wyjdą świetnie nawet w słabym oświetleniu. Na użytkowników czekają także profesjonalne ustawienia oraz kreatywne funkcje aparatów: tryb Dual View, umożliwiający jednoczesne robienie zdjęć lub filmów przednim i tylnym aparatem. Możemy nakręcić zarówno scenę, gdzie odbywa się koncert, jak i oglądających go widzów. Natomiast opcja szerokokątnego selfie pozwoli na tworzenie zdjęć, na których nikt ze znajomych nie będzie miał uciętej ręki lub głowy.

Zaokrąglone krawędzie i profilowane szkło 2.5D Ufeel nadają Wiko Ufeel harmonijny i ergonomiczny wygląd. Z kolei połączenie metalowej ramki z tylną obudową nawiązującą wyglądem do piaskowca tworzą wyszukany kontrast w stylu neo-retro.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *