Menu Zamknij

Rusza przedsprzedaż Wiko Ufeel w sklepach Media Expert, Avans i Electro.pl

Firma Wiko wprowadza do przedsprzedaży smartfon Ufeel wyposażony w czytnik linii papilarnych drugiej generacji, który umożliwia przypisanie 5 odcisków palców do 5 różnych, spersonalizowanych funkcji. Wiko Ufeel będzie dostępny w sklepach internetowych Media Expert, Avans, Electro wraz z interaktywnym etui WiBoard w prezencie.

Wiko_UFEEL_lemon-yellow-grey_przód i tył_1„Skąd pomysł na smartfon Ufeel? Odpowiedzią jest proste, ale istotne spostrzeżenie – do tweetowania, snapowania, lajkowania i udostępniania używamy tylko dwóch palców. A co robimy z pozostałymi palcami?   ” – powiedziała Beata Kuć, Marketing Manager Wiko Polska.

Ufeel jest wyposażony w czytnik linii papilarnych, który umożliwia zarejestrowanie do 5 różnych odcisków palców, dzięki którym uzyskasz bezpośredni i szybki dostęp do swoich ulubionych aplikacji, najczęściej używanych funkcji lub wykonasz telefon do ukochanej osoby. Zastosowana technologia nie tylko odblokowuje telefon, ale także zabezpiecza prywatne aplikacje, zdjęcia i pliki.

Czytnik drugiej generacji, umieszczony tuż pod wyświetlaczem, potrzebuje na odblokowanie smartfona zaledwie 0,48 sekund. Ponadto sensor 360° rozpoznaje palec bez względu na pozycję,w jakiej położysz go na czytniku.

Poczuj moc

Z jednej strony Ufeel posiada praktyczne rozwiązania, takie jak potężny 4-rdzeniowy procesor 1,3 GHz, 3GB RAM, 16GB ROM i łączność 4G LTE, które umożliwiają szybsze pobieranie danych z sieci czy posługiwanie się kilkoma funkcjami jednocześnie. Z drugiej strony jest wyposażony w Marshmallow 6.0 i jego liczne aplikacje zapewniające rozrywkę. Dodatkowo intuicyjna nakładka Wiko UI ułatwia korzystanie z urządzenia, dzięki oryginalnym aplikacjom, możliwości szybkiego włączania muzyki, personalizacji aplikacji i zarządzaniu ustawieniami.

Piękne kształty, piękne zdjęcia

Wiko Ufeel został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz HD wykonany w technologii on-cell i CABC. Wykorzystanie rozwiązania on-cell wpłynęło na uzyskanie szeregu udogodnień dla użytkowników takich jak: efekt cieńszej obudowy, zwiększona czułość wyświetlacza czy przedłużenie okresu pracy baterii. Z kolei technologia CABC (Content AdaptiveBacklight Control) pozwala na automatyczne dopasowanie jasności ekranu dla podniesienia jakości oglądanych filmów i wyświetlanych treści.

Główny aparat telefonu o rozdzielczości 13 MPx posiada wbudowany sensor SONY IMX 258, obiektyw z pięcioma soczewkami (5P) z niebieskim filtrem optycznym i fleszem 240 LM. Przedni aparat ma 5 MPx i flesz selfie, dzięki któremu szalone portrety wyjdą świetnie nawet w słabym oświetleniu. Na użytkowników czekają także profesjonalne ustawienia oraz kreatywne funkcje aparatów: tryb Dual View, umożliwiający jednoczesne robienie zdjęć lub filmów przednim i tylnym aparatem. Możemy nakręcić zarówno koncert, jak i oglądających go widzów. Natomiast aparat z opcją szerokokątnego selfie pozwoli na tworzenie zdjęć, na których nikt ze znajomych nie będzie miał uciętej ręki lub głowy.

Zaokrąglone krawędzie i profilowane szkło 2.5D Ufeel nadają Wiko Ufeel harmonijny i ergonomiczny wygląd. Z kolei połączenie metalowej ramki z tylną obudową nawiązującą wyglądem do piaskowca tworzy wyszukany kontrast w stylu neo-retro.

„Ufeel został zaprojektowany z myślą o młodym pokoleniu, które ciężko zaciekawić monotonnym produktem. Młode osoby czerpią informacje z kanałów social media, cenią sobie kreatywność i nowe rozwiązania. Dlatego wykorzystana w smartfonie technologia skanowania linii papilarnych pozwala nie tylko na bezpieczne odblokowanie telefonu w jedyne 0,48s, lecz także oferuje funkcję przypisania do każdego z 5 odcisków 5 ulubionych aplikacji i zabezpieczenia wrażliwych plików, zdjęć czy filmów. Wystarczy wybrać palec, który odblokuje odpowiednie z nich. To nie wszystko, ponieważ Ufeel zaskakuje również oryginalnym designem, modnymi kolorami czy efektem oszlifowanego kamienia na tylnej obudowie” – powiedział Tomasz Boncol, Sales Director Wiko Polska.  

Smartfon Ufeel będzie dostępny w przedsprzedaży w sklepach internetowych sieci Media Expert, Avans, Elektro wraz z interaktywnym etui WiBoard, które zabezpiecza telefon i umożliwia szybki dostęp do wybranych aplikacji bez konieczności odblokowywania go. Sugerowana cena producenta to 849 zł.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

1 Komentarz

  1. alex19

    Czy ktoś miał już go w dłoni? Interesuje mnie tylna obudowa z „efektem oszlifowanego kamienia”. Czy jest odporna na zarysowania? Brzmi zachęcająco, tym bardziej że na pokładzie widzę 3GB RAM. A czytnik linii papilarnych będzie dla mnie dodatkowym atutem…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *