Menu Zamknij

Nowa klawiatura Logi CREATE dla iPada Pro 9,7

Firma Logitech zaprezentowała nową podświetlaną klawiaturę CREATE ze złączem Smart Connector dla 9,7-calowego iPada Pro. W nowym produkcie szwajcarski producent połączył lekkie etui, podświetlaną klawiaturę oraz zintegrowany uchwyt na rysik Apple. Klawiatura od Logitech pozwoli wykorzystać wszystkie możliwości iPada Pro i zwiększy produktywność użytkownika, niezależnie od tego gdzie jest i czym się aktualnie zajmuje.

JPG 300 dpi (RGB)-Create KB 9.7 BTY2 Black_smallTweetnij teraz: Produktywność nabiera nowego znaczenia dla Twojego #iPadPro. @Logitech przedstawia klawiaturę CREATE dla 9,7-calowego iPada Pro.

„CREATE jest multifunkcyjnym narzędziem pracy” – powiedziała Magdalena Rosa, Regional Marketing Manager Eastern/South Europe. „Dzięki niemu dostęp do wszystkich ważnych funkcji jest w zasięgu ręki, a sama klawiatura jest zasilana poprzez złącze Smart Connector i jej podłączenie jest niezwykle proste. To przenosi korzystanie z iPada Pro na zupełnie nowy poziom” – dodała Magdalena Rosa.

Klawiatura CREATE współpracuje z nowym inteligentnym złączem Apple, dzięki czemu automatycznie paruje się z iPadem Pro gdy ten jest ustawiony poziomo i nie wymaga połączenia poprzez Bluetooth. Logi CREATE jest zasilana przez tablet, więc użytkownik nie musi martwić się o jej ładowanie.

Nowa klawiatura Logitech dla iPada Pro została wyposażona w klawisze funkcyjne dla systemu iOS. Dzięki nim użytkownik może przełączyć się na główny ekran, skorzystać z wyszukiwarki w iPadzie lub w internecie, dostosować jasność oraz sterować odtwarzaniem audio lub wideo bez odrywania rąk od klawiatury. Dodatkowo, zintegrowany uchwyt dopasowany do rysika Apple sprawia, że ten jest zawsze w zasięgu ręki..

Etui z klawiaturą CREATE zaprojektowano z dbałością o szczegóły. Starannie dobrane materiały, wykończenie oraz atrakcyjne kolory gwarantują skuteczną ochronę iPada Pro w eleganckiej formie.

Dostępność

Etui z klawiaturą CREATE dla 9,7-calowego iPada Pro będzie dostępne w sierpniu w sugerowanej cenie 599 złotych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.logitech.com.

Podziel się na:
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *